zemana wywala BSoD

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
witam wszystkich :) .Ostatnio zauważyłem ze wyłączenie zemany antilogger i jej ponowny rozruch powoduje BSoD na moim xp sp3 Czy przeinstalowanie w/w programu rozwiąże problem :?? i czy podmiana pliku config.cfg w zemanie po reinstalce przywróci dane rejestracyjne :?? - bo nie chciałbym stracić pełnej licki Po wizycie w serwisie kompek nie działa tak jak kiedyś :diablo
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36308
Reakcje/Polubienia
25411
Miasto
Trololololo

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
avast free , sandboxa ,zaporę pc tools Do tej pory wszystko śmigało ładnie ale po serwisie nie mogę dojść do ładu ze sprzętem :diablo
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36308
Reakcje/Polubienia
25411
Miasto
Trololololo
skoro działało wcześniej to widocznie panowie serwisanci coś za przeproszeniem zje.... :p .Jeśli masz dalej te bsody to pobierz ten program WhoCrashed
http://programyzadarmo.net.pl/2011/07/07/whocrashed/

On właśnie podpowiada co dokładnie powoduje BSODy.
Ja na twoim miejscu na początek przeinstalował zemanę (zrobił nakładkę) a dopiero potem sprawdzał ocb. z Bsodami.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
w razie odinstalowania zemany i jej ponownej instalacji myk z plikiem config .cfg działa ?
 
A

Anonymous

Chyba po ponownej instalacji Zemanki plik zostanie.

Ja mam jedną licencję, w razie czego będę mógł Ci wysłać. Jest chyba z jakiegoś proma, i nie wiem czy jeszcze działa.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36308
Reakcje/Polubienia
25411
Miasto
Trololololo
remool napisał:
w razie odinstalowania zemany i jej ponownej instalacji myk z plikiem config .cfg działa ?

Za czasów gdy zemanę sam miałem zainstalowaną to myk działał, jak jest teraz to nie wiem.Jak zrobisz nakładkę to raczej licka pozostanie.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Odinstalowałem całkowicie wyczyściłem rejestr itp zainstalowałem -myk działa ;) bsody jak na razie się nie pojawiają :) Dzięki za sugestie i chęć wysyłki kluczyka
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36308
Reakcje/Polubienia
25411
Miasto
Trololololo
remool napisał:
Odinstalowałem całkowicie wyczyściłem rejestr itp zainstalowałem -myk działa ;)
urra, urrra, urrrraaaa !!! :D
 
Do góry