mac

  1. memnon

    AudioVideo Final Cut Pro X za darmo na 90 dni

    Oczywiście tylko na Mac'a ten darmowy trzymiesięczny trial : https://www.apple.com/final-cut-pro/trial/
  2. OXYGEN THIEF

    ScreenCloud

    ScreenCloud to bezpłatne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do tworzenia zrzutów ekranu które posiada dodatkowo funkcję przesyłania obrazów do Google Drive, OneDrive, Dropbox, Imgur oraz własny serwer. Program przeznaczony jest dla systemów Windows, Mac oraz Linux...
  3. C

    Icon Plus za darmo

    Icon Plus Giveaway Icon Plus - Icon & Logo Design https://64bitapps.com/giveaway/ License: lifetime, one computer System Requirements: Mac OS X 10.10 or later End Date: 29.03.2020
  4. waldi

    Learning English For Kids - Beginner & Elementary Prof for Mac za darmo

    Learning English For Kids - Beginner & Elementary Prof https://apps.apple.com/pl/app/learning-english-for-kids-beginner-elementary-prof/id1118847188?mt=12
  5. Kamelka

    AudioVideo Batch Video CompreXor za darmo

    Batch Video CompreXor v1.0.4.11 dla Mac Batch Video CompreXor[/url https://www.bitsdujour.com/software/batch-video-comprexor/in=today-100-percent
  6. waldi

    Grafika Convert Image 2 for Mac za darmo

    Convert Image 2 https://apps.apple.com/pl/app/convert-image-2/id1230328937?mt=12
  7. waldi

    AudioVideo iLove Video Compressor for Mac za darmo

    iLove Video Compressor https://apps.apple.com/pl/app/ilove-video-compressor/id1071236978?mt=12
  8. I

    PC Faerie Solitaire Classic za darmo (PC,Mac & Linux) itch.io

    Stuck inside with nothing to play? Download and play the Classic version of Faerie Solitaire for FREE! Windows, macOS, Linux. Available free to download until the end of 2020. These download versions are DRM free and can be installed and played offline. If you have a computer without a modern...
  9. OXYGEN THIEF

    Elephant

    Elephant to prosty w obsłudze i bezpłatny program do tworzenia notatek (notatnik), który posiada klasyczny interfejs. Kluczowe funkcje: Zachowaj swoje notatki dla siebie. Żadnych kont ani chmur. Do synchronizacji użyj Dropbox, Github, rsync, ... Elephant przechowuje notatki w zwykłych...
  10. waldi

    Narzędzia URL Manager Pro for Mac za darmo

    URL Manager Pro https://apps.apple.com/pl/app/url-manager-pro/id449825241?mt=12
  11. waldi

    Narzędzia Mix Base - Pro Studio Plus for Mac za darmo

    Mix Base - Pro Studio Plus https://apps.apple.com/pl/app/mix-base-pro-studio-plus/id1039248302?mt=12
  12. waldi

    Narzędzia GPU Benchmark for Mac za darmo

    GPU Benchmark https://apps.apple.com/pl/app/gpu-benchmark/id999260138?mt=12
  13. Kamelka

    AudioVideo Turbo Video Converter za darmo

    Turbo Video Converter v1.0.7.86 dla Mac Turbo Video Converter https://www.bitsdujour.com/software/turbo-video-converter/in=today-100-percent
  14. waldi

    Grafika Image View Studio for Mac za darmo

    Image View Studio https://apps.apple.com/pl/app/image-view-studio/id949849217?mt=12
  15. waldi

    Narzędzia Noise Meter Pro for Mac za darmo

    Noise Meter Pro https://apps.apple.com/pl/app/noise-meter-pro/id938020059?mt=12
  16. waldi

    Narzędzia Pro Microphone Tool for Mac za darmo

    Pro Microphone Tool https://apps.apple.com/pl/app/pro-microphone-tool/id1204109589?mt=12
  17. waldi

    AudioVideo VIDEO Oops - Fragment Removal PRO for Mac za darmo

    VIDEO Oops - Fragment Removal PRO https://apps.apple.com/pl/app/video-oops-fragment-removal-pro/id1039355034?mt=12
  18. waldi

    Narzędzia Black Out for Mac za darmo

    Black Out https://apps.apple.com/pl/app/black-out/id1319884285?mt=12
  19. OXYGEN THIEF

    AI BIG Eraser - usuwanie tła z obrazu

    AI BG Eraser to małe i bezpłatne narzędzie graficzne przeznaczone dla systemów Windows oraz Mac, które pozwala na efektywne usuwanie tła z obrazu. AI BG Eraser wykorzystuje AI (sztuczna inteligencja) do identyfikacji ludzi, zwierząt i produktów, dzięki czemu może usunąć tylko tło z obrazu...
  20. C

    AudioVideo DVD RipR za darmo

    DVD RipR v1.0.3.10 for Mac https://www.bitsdujour.com/software/dvd-ripr/in=today-100-percent http://www.pcwinsoft.com/promotion/BitsDuJourDVDRipR/registration.asp
Do góry