Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

mac

  1. waldi

    Grafika Picktorial for Mac za darmo

    Picktorial https://itunes.apple.com/app/id1043289526?mt=12
  2. waldi

    AudioVideo SeeMusic for Mac za darmo

    SeeMusic https://itunes.apple.com/pl/app/seemusic/id1384662993?mt=12
  3. waldi

    Narzędzia Text Speaker Star + Export (Mac) za darmo

    Text Speaker Star + Export https://itunes.apple.com/pl/app/text-speaker-star-export/id668470653?mt=12
  4. waldi

    Narzędzia Physics 101 SE for Mac za darmo

    Physics 101 SE https://itunes.apple.com/pl/app/physics-101-se/id435293897?mt=12
  5. waldi

    Narzędzia Transitions DJ for Mac za darmo

    Transitions DJ https://itunes.apple.com/pl/app/transitions-dj/id447999285?mt=12
  6. Mirko

    Narzędzia Do To List Organizer Business License za darmo (Win&Mac)

    Do To List Organizer Business License 1.0.0 (Win&Mac) To Do Organizer for Business https://www.giveawayoftheday.com/do-to-list-organizer-business-license-win-mac/
  7. waldi

    Narzędzia DJ Mix Pads 2 - Remix Version for Mac za darmo

    DJ Mix Pads 2 - Remix Version https://itunes.apple.com/pl/app/dj-mix-pads-2-remix-version/id1078560606?mt=12
  8. C

    MarvelCoder za darmo

    MarvelCoder v2.0 Mac & PC http://www.bitsdujour.com/software/marvelcoder-learn-coding-fast/in=today-100-percent
  9. OXYGEN THIEF

    RecoveRx

    RecoveRx to bezpłatny program dla Windows i Mac przeznaczony do odzyskiwania utraconych danych w tym zdjęć cyfrowych, dokumentów, muzyki i filmów wideo z dysków twardych, kart pamięci, odtwarzaczy MP3, pamięci flash USB, zewnętrznych dysków twardych i dysków SSD. RecoverRX jest mały i ma...
  10. waldi

    Antivirus CB - Virus & Adware for Mac za darmo

    Antivirus CB - Virus & Adware https://itunes.apple.com/pl/app/antivirus-cb-virus-adware/id1317702468?mt=12
  11. waldi

    Narzędzia Screencast – Screen Recorder for Mac za darmo

    Screencast – Screen Recorder https://itunes.apple.com/pl/app/screencast-screen-recorder/id1368905598?mt=12
  12. waldi

    Narzędzia The File Converter (Mac) za darmo

    The File Converter https://itunes.apple.com/pl/app/the-file-converter/id995353577?mt=12
  13. waldi

    Grafika WowPaint for Mac za darmo

    WowPaint https://itunes.apple.com/pl/app/wowpaint/id463146756?mt=12
  14. Mirko

    Security WHOAMI VPN (Win&Mac) za darmo

    plan na 6 m-cy Whoami: VPN https://www.giveawayoftheday.com/whoami-vpn-win-mac/ Przejdź do strony']https://www.giveawayoftheday.com/whoami-vpn-win-mac/get-key/ i wypełnij formularz, aby uzyskać klucz licencyjny. Zarejestruj nowe konto dla WHOAMI VPN. Po zarejestrowaniu się na koncie wklej...
  15. waldi

    Narzędzia RAR Extractor Expert (Mac) za darmo

    RAR Extractor Expert https://itunes.apple.com/pl/app/rar-extractor-expert/id647686027?mt=12
  16. waldi

    Narzędzia Folder Watcher for Mac za darmo

    Folder Watcher https://itunes.apple.com/pl/app/folder-watcher/id903678899?mt=12
  17. Mirko

    Narzędzia AceThinker Disk Recovery za darmo

    1.0.5 (Win&Mac) (na rok) AceThinker Disk Recovery https://www.giveawayoftheday.com/acethinker-disk-recovery/
  18. Kamelka

    Biuro ByteScout Lines Sorting Tool Business za darmo

    Lines Sorting Tool Business dla Win i Mac Lines Sorting Tool Business https://www.giveawayoftheday.com/lines-sorting-tool-business/
  19. waldi

    Live Desktop on the Mac za darmo

    Live Desktop (Mac) https://itunes.apple.com/app/id846060286?mt=12
  20. Mirko

    Narzędzia iTunes DRM video converter (Win&Mac) za darmo

    iTunes DRM video converter 1.3.1 iTunes DRM video converter https://www.giveawayoftheday.com/itunes-drm-video-converter-1-3-1-win-mac/