Żegnam Was - idę siedzieć

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie będę się dużo rozpisywał. Mam do wyboru - wpłacić 500zł na konto Polizji albo idę siedzieć. Wybieram to drugie :klawik.
XjlWFVj.png

biqdfVQ.png

dJQ7yVC.png


Wracam jutro. Poszedłem na ugodę z prokuratorem. W zamian za wolność daję im dożywotnią lickę na Avast Free Antyvirus :szef
 
A

Anonymous

al_arsen-to ***** Ci wpadło do systemu ?? Jakim cudem ??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Hornet napisał:
al_arsen-to ***** Ci wpadło do systemu ?? Jakim cudem ??

Moja druga połowa to złapała dzisiaj rano. Nawet nie chcę wiedzieć po jakich stronach buszowała :k...... i dlaczego na moim kompie a nie na swoim. Z tego co wiem kliknęła w jakiś baner na stronie i w nowej karcie to się pojawiło. Dziwi mnie tylko to, że po zrestartowaniu przeglądarki nic więcej się nie pojawia a poszukałem i niektórzy twierdzą, że im cały komputer blokuje, że do plików nie mają dostępu itd. U mnie nic się nie dzieje. MBAM, Hitman i Emsisoft też nic nie widzą.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
U mnie było to samo :zawsty , wyskoczyło jedynie w przeglądarce. Po różnych skanach, nic nie znalazło.
 
A

Anonymous

al_arsen napisał:
Dziwi mnie tylko to, że po zrestartowaniu przeglądarki nic więcej się nie pojawia a poszukałem i niektórzy twierdzą, że im cały komputer blokuje, że do plików nie mają dostępu itd. U mnie nic się nie dzieje. MBAM, Hitman i Emsisoft też nic nie widzą.
Sprawa jest prosta,któryś z Twoich sofcików bloknął pełne działanie virka i dlatego po restarcie dziada nie ma.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Widocznie trafiłeś na wersję która wyświetla się tylko jako strona internetowa :hippie
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Czyszczenie CCleanerem głównie ustawień przeglądarek pomoże :p
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Następny do paki :gwizdek

xA90M2L.png


Żadna sensacja, ale dziś jakiś urodzaj, bo dwukrotnie na Ukasha wpadłem, m.in. jakiś szemrany sklep z promocjami na RTV :fakolec
 

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
Removal Option 1-Safe Mode with Command Prompt Restore

Step 1>
Launch your PC into Safe Mode with Command Prompt. During the start, keep pressing F8 key till the Advanced Windows Options Menu shows up and then use the arrow key on the keyboard to highlight the Safe Mode with Command Prompt option and then press Enter. See detailed instructions on how to boot Windows to Safe Mode

file.php


Note: make sure you login your computer with administrative privileges. (login as admin)

Step 2>
Once the Command Prompt appears you only have few seconds to type “explorer” and hit Enter. If you fail to do so within 2-3 seconds, the ransomware virus will not allow you to type anymore.

file.php


Step 3>
Once Windows Explorer shows up browse to:

Win XP: C:\windows\system32\restore\rstrui.exe and press Enter
Win Vista/Seven: C:\windows\system32\rstrui.exe and press Enter

file.php


Step 4>

Follow all steps to restore or recover your computer system to an earlier time and date (restore point), before infection.

file.php


Step 5>
Download, install, update and run Anvi Smart Defender(

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Remove all threats detected and reboot your PC.

-----------

metoda expresowa i 100% skuteczna

1.)CD Kav Rescue 10.img Boot do F8 Save Mode (Tryb Awaryjny- wkladasz plyte do napedu CD i restartujesz PC)
2.)Wybierz Kaspersky Rescue Disk. Graphic Mode
4122(3)en124-129574.jpg

3. Wykonaj aktualizację plików iściągnij wymagane moduł (całość automatycznie- po kliknięciu pobierz)
4.Wykonaj pełne skanowanie calego dysku

W opcjach masz pełny dostęp do HDD w tym ukrytych plików systemowych, do ktorych normalnie windows nigdy nie pozwoli ci wejsc.

JAKOLWIEK MODYFIKACJA TYCH PLIKOW JEST ABSOLUTNIE ZABRONIONA POD GROZBA CALKOWITEGO I TRWALEGO USZKODZENIA SYSTEMU.

Instrukcja obslugi na filmie -Kaspersky



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry