1-Click Restore Pro - dziwny problem(?)

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Nie wiem czy to jest jakiś bug czy coś w tym rodzaju - może to normalna rzecz. A więc. Dzisiaj przy robieniu kopii ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że ma ona "tylko" ok. 3,6 GB (jeden plik). Oczywiście wykonanie tej kopii trwało krócej. Nie wiem czy się z tego faktu cieszyć czy może martwić bo poprzednie kopie systemu miały dużo większy rozmiar. Na zrzucie cała sytuacja.
OBfRb.jpg

Od czasu ostatniej "dużej" kopii instalowałem tylko nową wersję Splash Pro EX, FF17 i patch do KIS - który był jako aktualizacja automatyczna. W związku z tym mam kilka pytań:
1. Czy to normalna sytuacja? (zapomniałem dodać, że wszystkie kopie jakie wykonuję to kopie pełne - ta ostatnia "mniejsza" też).
2. Dlaczego mimo tego, że nic nie usuwałem z partycji C rozmiar wykonywanej kopii się zmniejszył?
3. Czy ktoś z was miał już do czynienia z taką sytuacją?
Tak w ramach ciekawostki: wykonanie poprzednich "dużych" kopii trwało ok. 20 min, a tej nowej ok. 10 min - co z resztą jest logiczne :)
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Już nie mam Kerivera, ale też pewna rzecz mnie zastanowiła. Zrobiłem kopię partycji systemowej C (16 GB), a na drugi dzień dla sprawdzenia kopię różnicową. Nic nie instalowałem, ani nie odinstalowywałem, a kopia różnicowa wyniosła ok. 4 GB. Stan zajęcia partycji C był prawie identyczny jak poprzedniego dnia. No, ale ten problem już poza mną.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35996
Reakcje/Polubienia
25097
Miasto
Trololololo
może podaj ile danych jest zajęte na C i czy przypadkiem nie zrobiłeś kopii przyrostowych lub różnicowych zamiast pełnej.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dysk C - wolne miejsce: 39,5 GB. Całkowity rozmiar: 48,8 GB.
Jakieś 20 minut temu przywróciłem system z tej kopii (małej) i na razie wszystko jest OK. Po aplikacji, którą testowałem nie ma śladu :) Jeszcze jedno, ja zawsze robię kopie pełne.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35996
Reakcje/Polubienia
25097
Miasto
Trololololo
to nie wiem, a jak masz jeszcze te kopie i nie są ci potrzebne to spróbuj je usunać, w przypadku gdyby jednak nie okazały się pełnymi to dostaniesz info że są zależne od innej/innych.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
OXYGEN THIEF napisał:
dostaniesz info że są zależne od innej/innych.
Dobrze wiedzieć. Kopii nie będę na razie usuwał - wole mieć zawsze min. dwie w zapasie :dziwak
 
Do góry