Aktualizacja windows 10 a lenovo

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Czesc
Słuchajcie mam takie pytanie, ostatnio wyświetla mi się informacja że Twoja wersja systemu będzie nieaktualna, zaktualizuj do najnowszej wersji. Mam lenovo pamiętam że nie można było zaktualizować do nowszej wersji przez WU i historie o różnych awariach. Czy to wszystko zostało naprawione, czy działa albo nie działa.

Dodatkowo wyskoczyła też akt. KB 5000808 z którą też ponoć są problemy nie da się jakoś pod W10 PRO wyłączyć aktualizację ale tak aby w ogóle niektóre się nie ściągały jak ta.

Zresztą nie wiem czy ta i te aktualizacja się zainstalują i ściągną jak na dysku ok. 500mb wolnego... :/

Pozdrawiam
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Czesc
Słuchajcie mam takie pytanie, ostatnio wyświetla mi się informacja że Twoja wersja systemu będzie nieaktualna, zaktualizuj do najnowszej wersji. Mam lenovo pamiętam że nie można było zaktualizować do nowszej wersji przez WU i historie o różnych awariach. Czy to wszystko zostało naprawione, czy działa albo nie działa.

Dodatkowo wyskoczyła też akt. KB 5000808 z którą też ponoć są problemy nie da się jakoś pod W10 PRO wyłączyć aktualizację ale tak aby w ogóle niektóre się nie ściągały jak ta.

Zresztą nie wiem czy ta i te aktualizacja się zainstalują i ściągną jak na dysku ok. 500mb wolnego... :/

Pozdrawiam
Skoro nie chcesz aktualizacji to wyłącz ich pobieranie, od groma jest programików które blokują instalowanie/pobieranie aktualizacji :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2420
Reakcje/Polubienia
2870
Zresztą nie wiem czy ta i te aktualizacja się zainstalują i ściągną jak na dysku ok. 500mb wolnego... :/

Pozdrawiam

Jak można mieć 0.5 GB wolnego miejsca ?
Obstawiam że masz z kilkanaście gigabajtów do zwolnienia poprzez usunięcie starych punktów przywracania, kopii sterowników, czy innych śmieci. Zrób z tym przede wszystkim porządek..
 
Do góry