Ale ludzie to mają njb.............

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo



Strasznie pobudzony ten Pan jest :p :D :D wspomagacze :??

Pewnie radyja ma w Ryja słucha :dziwak :dziwak

Nie normalny jakiś
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
No coz poje.any debil i tyle..Swir, to malo powiedziane, chlop napruty jakimis prochami, od razu powinni go zamknac w wariatkowie...i tyl w tym temacie.
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
Oto Polska właśnie... (jakie to szczęście,że nie cała...) :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
olgixx napisał:
Oto Polska właśnie... (jakie to szczęście,że nie cała...) :D

Swięte słowa :D
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
Polska to piekny kraj, tylko ludzie dziwni, a takie kwiatki jak pan z filmiku wystepuja po obu stronach barykady ... najgorszy w tym wszystkim jest upor w probowaniu zmienienia cudzych pogladow na swoje ... na ten przyklad wypowiedzi pana senatora z PO niewiele odbiegaja brakiem kultury i okrzesania od wypowiedzi chlopka z filmiku :) i tez wyglada jakby byl permanentnie naspeedowany :p
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
totalny cymbał wyborca PIsu, ja bym się zapytał ile dzisiaj wypił samoróbki :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Ale żeby takie hasła rzucać to wstyd normalnie,furiat jakiś jeszcze trochę i by się tak " stukali "
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
@Securitas, nie obrażaj, bo sam stajesz się podobny do niego...

Ten koleś mógłby zacząć próbować zapanować nad sobą, bo kiedyś go ten fanatyzm i te nerwy zwyczajnie zgubią. Za mały jest a za wysoko skacze. Na YouTube go pokarzą, obejrzy go kilka milionów ludzi, kilka milionów wyśmieje a potem o nim samym i jego "bohaterstwie" wszyscy zapomną, podczas gdy Komorowski z Tuskiem i tak będzie rządził dalej. Jesteśmy bardzo mało tolerancyjnym narodem jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju przekonania, poglądy i czasem w absurdalnie głupi sposób chcemy zmieniać ten nasz świat :) Nie rozumiem tego fanatyzmu, do czego dobrego ma on prowadzić? Żyjemy w świecie wielowymiarowej i wszechobecnej manipulacji, w świecie którym na każdym kroku jesteśmy okradani a mimo to ufamy politykom. W drugiej turze wyborczej byłem oddać głos tylko dlatego by zwyciężyło mniejsze zło. Odetchnąłem, a jak naprawdę będzie dalej, oraz i ile z tych niewiarygodnych, zakłamanych obietnic wyborczych zostanie spełnionych? - czas nam wszystkim pokaże.
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
jak czytam te komenty pod tym filmem na youtube to takich jak on jest dużo więcej
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
po dwóch stronach " barykady" są oszołomy ,ale tak czy owak Jarek naprawdę ma " siłę"
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
ja poprostu mam czasem dosc, ze kazdy mnie traktuje jak głąba z powodu moich przekonan politycznych ... statystyka to kawal ku*wy, ktora daje na prawo i na lewo, owszem wiecej wyksztalconych ludzi glosowalo na bronka, ale wezcie pod uwage fakt, ze bronek najwiekszym poparciem wbrew pozorom nie cieszyl sie wsrod ludzi wyksztalconych tylko wsrod skazancow ... to odnosnie statystyki ...

a tak poza tym jesli chodzi o moich dotychczasowych rozmowcow to glowne argumenty na nie dla jarka to "jarek ma uje*ane buty i wystaja mu klaki z uszu a jego pani sika do kuwety" daleki jestem od obrazania sie, ale czasem chcialbym konkretne powody dla ktorych ktos tryska nienawiscia choc sam nie do konca wie dlaczego

a co do filmiku to przez takich ludzi jak ten pan, wstydze sie w realu rozmawiac o swoich pogladach, gdyz pozniej ludzie oceniaja mnie przez pryzmat takich wlasnie ludzi ...

i na koniec ostatnio widzialem jeszcze lepszy kwiatek ... babka dodzwonila sie do szkla kontaktowego i zaczela ubolewac nad tym, ze w samolocie do smolenska nie bylo donalda ... no mam dosc

pozdrawiam
 
Do góry