Almeza MultiSet / Problem

Tadek 47

Wygadany
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
43
Reakcje/Polubienia
0
Mam pytanie, czy ktoś już robił pakiet instalacyjny przy pomocy tego programu? Ja próbuje i nic mi nie wychodzi,
wprawdzie sam program jest w ojczystym języku, ale Pomoc już nie. Ponieważ nie znam Angielskiego, to tłumaczę
Translatorem, lecz to tłumaczenie jest delikatnie mówiąc nieudolne. Softy zbieram nim, ale żeby utworzyć pakiet z Windowsem, którego można nagrać na płytę to już nie. Jeżeli ktoś już to wypraktykował to proszę o jakąś podpowiedź.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
A jaki systemik? Ja osobiście do XP używałem nLite a do Visty vLite. Za pomocą tych programów możesz zintegrować z instalką programy ,sterowniki ,aktualizacje , zintegrować klucz z instalką ,a także odchudzić system z zbędnych składników systemu i powyłączać niepotrzebne usługi . :D
 

Tadek 47

Wygadany
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
43
Reakcje/Polubienia
0
Do "Farmera" systemik taki jak w tytule Almeza MultiSet, niedawno był za frajer. A o nLite wiem, lecz chcę skorzystać z promocyjnego.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Tadek 47 napisał:
Do "Farmera" systemik taki jak w tytule Almeza MultiSet, niedawno był za frajer. A o nLite wiem, lecz chcę skorzystać z promocyjnego.
To jest program.Ale za pomocą niego jaki chcesz utworzyć system XP ,7 czy może Vistę?
 

Tadek 47

Wygadany
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
43
Reakcje/Polubienia
0
MultiSet obsługuje każdego Windowsa, tylko pytam jak to zrobić?
 

Tadek 47

Wygadany
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
43
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki "Farmer" że się angażujesz, ale gdybyś jeszcze uważnie czytał to byłbym wdzięczny.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Tadek 47 napisał:
Dzięki "Farmer" że się angażujesz, ale gdybyś jeszcze uważnie czytał to byłbym wdzięczny.
Z tego co zrozumiałem chcesz utworzyć pakiet instalacyjny za pomocą tego programu i nie wiesz jak za to się zabrać .Podałem Ci link do Forum programu gdzie można sobie poczytać na temat tworzenia takich dysków.
 
Do góry