Aplikacja do zrzutów na Androida?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Szukam aplikacji która robi i automatycznie wysyła zrzuty ekranu na moje konto imgur. I musi mieć możliwość zrobienia zrzutu wybranego obszaru oraz automatyczne kopiowanie odnośnika do tego obrazu. Jest coś takiego?
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Szukam aplikacji która robi i automatycznie wysyła zrzuty ekranu na moje konto imgur. I musi mieć możliwość zrobienia zrzutu wybranego obszaru oraz automatyczne kopiowanie odnośnika do tego obrazu. Jest coś takiego?
Jako takiej aplikacji nie znam i nie wiem czy za dużo nie oczekujesz. Może istnieje - nie spotkałem się z tym w każdym razie. Natomiast ja to robię inaczej i w bardzo prosty sposób z zastrzeżeniem, że jest to od andka chyba 9 wzwyż. Ustawiam sobie robienie zrzutów 3 palcami (menu - funkcje ułatwień dostępu - sterowanie ruchem i zrzut 3 palcami) Po zrobieniu zrzutu od razu pojawi mi się okienko edycji i po kadrowaniu screen mam już w file managerze dajmy na to w tym:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Naciskając na opcję "dzielić" od razu mam to tam gdzie chce tj. mailu, whatsapp, face czy diabli wiedzą gdzie jeszcze :) Oczywiście link musisz sobie skopiować ręcznie.
Podsumowując - mam świadomość, że nie o to chodziło a mój nazwijmy to amatorski sposób możesz znać. Niemniej jednak w takim wypadku może ktoś inny skorzysta.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
No właśnie chodzi o to, aby uniknąć zbędnego przeklikiwania się i edycji. Żeby to było możliwie najszybciej i najprościej. Czyli od razu zrobić zrzut wybranego obszaru i on jest automatycznie wysyłany a w schowku mam link.
BTW, jak zrobię zrzut i wybiorę edytuj, to mam komunikat, że żadna z aplikacji nie może wykonać tej czynności :p
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
No właśnie chodzi o to, aby uniknąć zbędnego przeklikiwania się i edycji. Żeby to było możliwie najszybciej i najprościej. Czyli od razu zrobić zrzut wybranego obszaru i on jest automatycznie wysyłany a w schowku mam link
Swego czasu poszukiwałem czegoś takiego i metodą prób błędów doszedłem do wniosku, że ta opisana przeze mnie metoda jest najprostsza z najprostszych :) co nie znaczy, ze taka aplikacja nie istnieje i może ktoś jej używa. O czym sam się chętnie przekonam.
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Ano ostatecznie wypróbuję sobie ten eksporator plików, ale trochę zaczekam, może jednak ktoś poleci apkę do zrzutów ;)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5740
Miasto
To tu to tam....

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
No właśnie wiem, że jest pierdyliard, dlatego pytam o jeden konkretny, który robi dokładnie to, o co mi chodzi. Przecież nie będę testować wszystkich po kolei :p
To który z powyższych robi zrzut wybranego obszaru (coś jak nożyczki na Win7) i wysyła konkretnie na moje konto w imgur bez zbędnego klikania, edycji, wpisywania czegokolwiek itp. oraz sam kopiuje link do obrazka (w sensie, że pojawia się w schowku po wgraniu zrzutu na ten imgur)?
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5740
Miasto
To tu to tam....
Zaden... (ja tez nie zamierzam testowac wszystkich po kolei). Ale bez wpisywania po mojemu sie nie da, bo jakos sie musi do Twojego konta zalogowac. Jest pare wynalazkow ktore oczywiscie poradza sobie z dostaniem sie na Twoje konto bez wpsywania niczeo jak tylko znajda sie na Twoim telefonie, ale PZD to raczej nieodpowiednieforum do pytania o takie... narzedzia. Polecam ru-board, tam za pare dolkow nawet Ci taki napisza.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
@spamtrash - oczywiście, że zalogować do konta się muszę, ale chyba nie za każdym razem gdy wysyłam obraz? Do konta Google jakoś jestem zalogowana przez cały czas i nie muszę się codziennie logować od nowa, żeby np. wysłać maila. Nie wiem co to w ogóle za pokrętne rozumowanie albo złośliwość. Wiadomo, że po zainstalowaniu aplikacji trzeba trochę poklikać aby sobie wszystko ustawić, ale później ma działać automatycznie wg tych ustawień.
A moje pytanie jest do osób, które takich aplikacji używają i wiedzą w jaki sposób one dokładnie działają i jakie mają opcje. W sklepie Google to ja sobie sama potrafię wpisać. W dodatku pierwszy link, co podałeś, jest z wysyłaniem na Dropboxa, więc nawet opis nie pasuje. Nie wiem po co zawracać komuś głowę bezużytecznymi linkami. Nie znasz takiej aplikacji, to zignoruj temat
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5740
Miasto
To tu to tam....
@spamtrash - oczywiście, że zalogować do konta się muszę, ale chyba nie za każdym razem gdy wysyłam obraz? Do konta Google jakoś jestem zalogowana przez cały czas i nie muszę się codziennie logować od nowa, żeby np. wysłać maila. Nie wiem co to w ogóle za pokrętne rozumowanie albo złośliwość. Wiadomo, że po zainstalowaniu aplikacji trzeba trochę poklikać aby sobie wszystko ustawić, ale później ma działać automatycznie wg tych ustawień.
A moje pytanie jest do osób, które takich aplikacji używają i wiedzą w jaki sposób one dokładnie działają i jakie mają opcje. W sklepie Google to ja sobie sama potrafię wpisać. W dodatku pierwszy link, co podałeś, jest z wysyłaniem na Dropboxa, więc nawet opis nie pasuje. Nie wiem po co zawracać komuś głowę bezużytecznymi linkami. Nie znasz takiej aplikacji, to zignoruj temat
Pojecia nie mam co jest oczywiste dla Ciebie a co nie, i nawet nie zamierzam dociekac.
Bardzo mnie cieszy ze uzywajac kalkulatora Casio Algera FX 2.0 jestes caly czas zalogowana do konta Google! to dosc duzy sukces, jak mniemam.

Co zas do pokretnefgo rozumowania i zlosliwosci - przepraszam ze staralem sie zainteresowac Cie aplikacjami ktore moga pomoc.

Oczywiscie, juz sie poprawiam i prezentuje rozwiazanie ktore zadziala na 100%.
1. Zrootuj fona zeby instalowal niepodpisane aplikacje;
2. Skompiluj sobie ponizsze pare linijek:
Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

3. Jak juz skompilujesz, zainstaluj utworzona apke.

Nie musisz dziekowac, rozumiem ze niektorzy ludzie nawet pracujac z domu w tych trudnych czasach nie maja czasu sprawdzic co im pasuje a co nie.

PS: forum zamienia znaki na emotki. Oczywiscie ze z emotkami nie pojdzie ale choc tyle wysilku by je zmienic spowrotem mozesz chyba wlozyc? :)

PPS: bez busyboxa nie pojdzie, polecam od stericssona.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Widzę, że tobie musi się wyjątkowo nudzić... ;)
 
Do góry