Ashampoo Internet Accelerator 3 do wygrania

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Z całym szacunkiem dla publikującego informację, jak również i organizatorów konkursu pragnę poinformować ,że Ashampoo Internet Accelerator 3 można pobrać i otrzymać darmowy klucz pełnej wersji na polskiej stronie PC Format

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Właśnie przed chwilą to zrobiłem i otrzymałem mailem nowy klucz, już drugi, bo wcześniej miałem ten program zainstalowany z giveawayoftheday.com.
Pozdrawiam
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Z całym szacunkiem dla Twojego szacunku do mnie ale ...info o konkursie wrzuciłem w dział dotyczący konkursów ( tam gdzie jego miejsce ) ..druga sprawa... info o darmowej wersji tez ma swoje miejsce

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i mogłeś je tam wrzucić z notka typu -promo nadal aktywne - :hi
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
OK- Sprawa wyjaśniona. Po prostu dziwne dla mnie było to, że jest konkurs na licencje , które można uzyskać bez konkursu.
 

josephine

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Czerwiec 2020
Posty
3996
Reakcje/Polubienia
22132
Win one of five licenses for Ashampoo Internet Accelerator 3 software. Contest organized by Daves Computer Tips. Contest ends July 29, 2021.

J3QJ7Po.png


Ashampoo Internet Accelerator analyzes your computer and optimizes all the relevant settings with a single click. The new version also includes an Internet connection speed test tool so you can test your performance directly.

New Features:
Intuitive new layout – everything explains itself
Boost and configure Internet Explorer and Firefox
Internet Cleaner – quickly erase your surfing trail
Hosts File Checker – stop spyware redirecting you
Interactive auto-check for key Internet access settings

Requirements:
1)
Any device that supports the operating systems Windows 10, Windows 8, Windows 7.
2) Systems with ARM processors are not supported.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry