Bitsdujour - co to za strona?

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Soft tam jest za darmo bo producenci programów robią sobie w ten sposób reklamę.

Inną stroną na które programy komercyjne są za free to:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Codziennie inny program.

Ale wracając do Bitsdujour sam niejednokrotnie korzystałem z tej strony i jej jedyny minus jest taki że gdy raz podasz na niej swój email to będziesz dostawać mnóstwo spamu ;) a poza tym to strona jest ok ;)
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
851
@grzesiek1920
Wystarczy przewinąć e-maila na sam dół, kliknąć unsubscribe i spamu nie będzie :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
42264
Reakcje/Polubienia
29977
Miasto
Trololololo
z PZD też możesz śmiało korzystać :hippie :dziwak
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
no na PZD można wygrać ciekawsze programy niż tam dają :dziwak
 
A

Anonymous

altego napisał:
Trochę takie niewiarygodne by soft wart załóżmy 25-30$ był za darmo. Nie dostanie się potem jakiegoś "niespodziewanego" rachunku? xD Pierwszy raz słyszę o tej stronie - stąd te pytania. Dzięki za ewentualną odpowiedź.
Altego-dziwne pytania zadajesz :scratch.Nie dostałeś nigdy od nikogo,nic za darmo ?? Mówi Ci coś termin : altruizm ?? Jakiś producent w porywie dobrego serca albo ze zwykłego kaprysu postanawia obdarować kogoś jakimś gratisem.Każdy człowiek jest inny...jeden robi wszystko dla kaski a drugi dla satysfakcji innych.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1370
Reakcje/Polubienia
354
altego napisał:
O co chodzi z tą stroną? To coś w rodzaju sklepu? jak to rozumieć? :p Możesz ktoś to tak łapatologicznie wytłumaczyć dlaczego soft tam jest za free? Jak to działa itd.? Trochę takie niewiarygodne by soft wart załóżmy 25-30$ był za darmo. Nie dostanie się potem jakiegoś "niespodziewanego" rachunku? xD Pierwszy raz słyszę o tej stronie - stąd te pytania. Dzięki za ewentualną odpowiedź.


FILEminimizer Suite 7.0 np wesmy taki sofcik z promocji - BDJ - cena detaliczna 108 $ lub 80 EURO a jednak byl za darmo i firma w ramach reklamy dawala go na witrynie sklepu za free przez 24 h :ok :szef smiało mozesz korzystac z tej strony
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Myślę, że dostałeś już wyczerpującą odpowiedź na Twoje pytanie, bardzo słuszne z resztą - lepiej zapytać i mieć czyste sumienie, niż skorzystać z pseudo-promocji i żyć w błogiej nieświadomości. Osobiście również sporo korzystałem z tej strony, zarówno pozyskując programy za free, jak i z konkretną obniżką ceny. Wszystko jest legalne - często nawet sami deweloperzy odpowiadają na nurtujące pytania w zakładce The Conversation - więc zawsze śmiało możesz poczytać zarówno opinie, jak i zadać ewentualne pytanie :)

--== edycja ==--

Nadmienię jeszcze, bo chyba warto zwrócić uwagę na zakładkę The Fine Print, bo tam zawsze są podane warunki dotyczące owej promocji. Zdarza się czasem, że w stosunku do wersji zakupionej masz jakieś ograniczenia, przykładowo, brak wsparcia technicznego, albo aktualizacji do nowszej wersji. Po prostu warto tam zajrzeć ;)
 
Do góry