Brisk - menadżer pobierania dla Windows i Linux

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36159
Reakcje/Polubienia
25285
Miasto
Trololololo
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Brisk to nowy, darmowy i prosty w obsłudze menadżer pobierania dla systemów Windows oraz Linux, Brisk integruje się z przeglądarkami internetowymi (Chrome, Firefox, Opera) dzięki czemu pobieranie jest jeszcze łatwiejsze. Jeśli często pobierasz pliki z Internetu skorzystanie z menedżera pobierania może ułatwić i usprawnić ten proces. Dzięki Brisk możesz cieszyć się większą szybkością pobierania, funkcją wstrzymywania i wznawiania, lepszym zarządzaniem plikami, obsługą błędów, a nawet opcjami planowania. Brisk oferuje kilka funkcji, które pozwalają z łatwością wstrzymywać, zatrzymywać i wznawiać pobieranie. W głównym oknie wyświetlane są różne szczegóły dotyczące każdego pliku, w tym jego rozmiar, postęp, status, szybkość przesyłania, pozostały czas, data rozpoczęcia i data zakończenia. Jeśli szukasz niezawodnego i lekkiego menedżera pobierania który pomoże szybko pobrać pliki z Internetu, Brisk jest doskonałym wyborem :ok


Strona producenta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pobieranko:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Rozszerzenia dla przeglądarek
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Z tego co napisali na stronie wynika, że trzeba trochę poczekać na bardziej rozbudowaną wersję programu... przynajmniej kilka miesięcy.
Na razie, moim zdaniem, najbardziej brakuje funkcji działania w tle. Nie można zamknąć ani zminimalizować programu do zasobnika.
No i do tego, co mnie nie dziwi po moich problemach z Allavsoft Downloader, u mnie rozszerzenie dla Chrome instaluje się z błędem...
Ja to mam pecha :hehe
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38081
Reakcje/Polubienia
34024
Brisk v 1.4.2
  • Updated to Flutter version 3.16.9 (Thanks to
    Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
    )
  • Improved app startup time on Linux
  • Fixed Update URL button availability
  • Added Update URL functionality directly from browser extension requests
  • Added User-Agent header to requests
  • Fixed duplicate download items coming from the browser extension
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry