CO MYŚLISZ O WSTAWIANIU REFLINKÓW Sonda!

Czy jesteś za możliwością wstawiania reflinków jako formą podziekowania za znalezienie konkursu?

  • TAK

    Głosy: 4 20,0%
  • NIE

    Głosy: 16 80,0%

  • Głosujących
    20

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Czy jesteś za możliwośćią wstawiania reflinków jako formą podziekowania za znalezienie konkursu?


Osobiście jestem przeciw, bo jak pomyślę, że cała moja praca idzie na konto jakiegoś cwaniaczka, to będę głosował przeciw.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9977
Reakcje/Polubienia
10604
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Sonda fajna rzecz podczas wyboru domyślnego stylu czy loga - w celach orientacyjnych. Jednak każde forum ma administrację i ostatecznie to ona decyduje. Reflinki pójdą w zapomnienie.
 

Śnieżynka

Wygadany
Dołączył
4 Listopad 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Polska
Osobiście jestem zdecydowanie przeciwna reflinkom. Nie powinny być one jak dla mnie wstawiane przez nikogo. A jak ktoś złamie zakaz, to od razu ostrzeżenie.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
Jestem za ,ale tylko jako dodatkowy link w ramach podziękowania za znalezienie czegoś ciekawego :) Ktoś chce podziękować w ten sposób to wchodzi przez refa ,a kto nie to przez normalny link . Co wam szkodzi ,ze ktoś dostanie dzięki temu miesiąc antywira,więcej miejsca na jakimś dysku ,czy tam jakiś inny dodatkowy transfer ?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Czy jesteś za możliwośćią wstawiania reflinków jako formą podziekowania za znalezienie konkursu?
Osobiście jestem przeciw, bo jak pomyślę, że cała moja praca idzie na konto jakiegoś cwaniaczka, to będę głosował przeciw.
Ciekawa zmiana stanowiska i jeszcze bardziej interesujące są jej pobudki...:sarkazm
Moje stanowisko się nie zmieniło. Nie powinno być żadnej dodatkowej formy podziękowania, niż te które przewiduje forum. Tym bardziej, kiedy nie pozostawia się innym forumowiczom żadnego wyboru w tej kwestii poprzez niezamieszczanie innego linka niż link referencyjny. Nie wydaje mi się, żeby zamieszczenie info o konkursie wymagało więcej trudu (i wymagało tym samym dodatkowych podziękowań) niż znalezienie promocji, fajnej zniżki, propozycji dla szukającego sprzętu, wstawienia swojego tłumaczenia, opisu programu, udzielenia pomocy w kwestii problemu z software'm, że o przygotowaniu konkursu nie wspomnę.
 
Ostatnia edycja:

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Ciekawa zmiana stanowiska i jeszcze bardziej interesujące są jej pobudki...:sarkazm
Moje stanowisko się nie zmieniło. Nie powinno być żadnej dodatkowej formy podziękowania, niż te które przewiduje forum. Tym bardziej, kiedy nie pozostawia się innym forumowiczom żadnego wyboru w tej kwestii poprzez niezamieszczanie innego linka niż link referencyjny. Nie wydaje mi się, żeby zamieszczenie info o konkursie wymagało więcej trudu (i wymagało tym samym dodatkowych podziękowań) niż znalezienie promocji, fajnej zniżki, propozycji dla szukającego sprzętu, wstawienia swojego tłumaczenia, opisu programu, udzielenia pomocy w kwestii problemu z software'm, że o przygotowaniu konkursu nie wspomnę.

A czytałeś ten wątek? http://programyzadarmo.net.pl/threads/trololololo-nie-może-być-modem-na-forum.31016/
 
Do góry