Co wy na to? Mam się śmiać czy płakać?

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Na jedny z portali ukazał się taki anons:
Problem z Kaspersky Internet Seciurity 2012
Witam. Tak jak w temacie mam problem z antywirusem Kaspersky Internet Seciurity 1012. Mam legalnego antywirusa kupionego z licencją na 1 rok. Kupiłem go pół roku temu. I dziś patrzę a antywirus przestał działać. Jest czerwony nie da się go uruchomić, gdy chce to zrobić to pisze ze mój CD-KEY jest na czarnej liście, a jest w 100% legalny mam nawet płytke od niego?

Wyskakuje mi takie coś:
56dd3a02-216b-4dc3-b38e-8d7cb63cda3c_2_1KIS2k12.jpg

95b47ae1-4cc7-40a8-8b13-b5196f1740f2_2_2KIS2k12.jpg

A to odpowiedź, której udzieliłem:
Jeśli licencja jest naprawdę legalna to nic nie stoi na przeszkodzie by skontaktować się z producentem. Wątpię by ta licencja była legalna., chyba że używasz tego samego klucza na innym komputerze. Dziwi mnie tylko jedno: czemu używasz anglojęzycznego interfejsu i nieaktualnej wersji programu: aktualna wersja to 2012 a nie 2011...
Nie byłbym wcale zdziwiony gdyby chodziło właśnie o to, że licencja jest na wersję 2012 a zainstalowany program jest po prostu nie pasujący , bo za stary już nieaktualny. Na stronie producenta pobierz sobie aktualną polską wersję programu , odinstaluj tę starą i zainstaluj aktualną.

Na co delikwent tymi słowy:
CO do licencji jest legalna i jest darmowa aktualizacja do wersji 2012 lecz chyba wtedy bym stracił licencje bo 2012 kosztuje dużo więcej niż obecny 2011 dlatego nie aktualizowałem, a mam nie po Polsku gdyż wersja angielska jest lepsza i ma mniej przepuszczalności wirusów!

Napiszcie proszę : Co wy na to? Mam się śmiać czy płakać?
 

pkolasa

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
230
Reakcje/Polubienia
8
Emmers, być może jego licencja faktycznie jest nieważna, ale zwróć uwagę do czego przyczepił się KIS,

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
czyli nie że jego klucz jest na czarnej liście, tylko baza czarnej listy kluczy jest uszkodzona i KIS wtedy też zgłasza problemy z legalnością...

A jeśli chodzi o uzasadnienie dla braku aktualizacji...
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:dziwak
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25055
Miasto
Trololololo

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Wiadomo,że wszystkie wiry są pisane po angielsku i taki program szybciej je wyłapuje bo nie musi korzystać z translatora.Co do ceny, widocznie chłopczyk zakupił lickę na progsa a nie na czas. Wszystko brzmi logicznie.
 
A

Anonymous

Ani się śmiać, ani płakać, zwyczajnie nie zwracać na to uwagi. Naczytał się widocznie gdzieś jakichś bzdur, a teraz je powtarza bo myśli, że jest to prawda. Pewnie się na tym nie zna, nie każdy jest od razu alfą i omegą.
Jest jeszcze jedna możliwość, że robi sobie żarty.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
bez@ nazwy napisał:
Wiadomo,że wszystkie wiry są pisane po angielsku i taki program szybciej je wyłapuje bo nie musi korzystać z translatora..

No nie żartuj, od kiedy to pliki językowe interfejsu w pływają negatywnie na działanie programu? Od kiedy to polska wersja antywirusa tłumaczy wirusy z angielskiego na polski by je zrozumieć? Powielasz bzdurę jakiegoś uczniaka... :dziwak
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Oj Emmeres Emmeres,ja się śmieję a Ty tak na poważnie?
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Też tak myślałem, że zażartowałeś...
Swoją drogą jak można nie aktualizować przez pół roku programu antywirusowego i używać ledalnego klucza 2012 do wersji 2011? Zastanawiał się ktoś z was nad tym?
 
A

Anonymous

Emmers napisał:
Też tak myślałem, że zażartowałeś...
Swoją drogą jak można nie aktualizować przez pół roku programu antywirusowego i używać ledalnego klucza 2012 do wersji 2011? Zastanawiał się ktoś z was nad tym?
Może to jakiś syf co kradnie numery seryjne, wypompował mu kluczyk na TPB :szydera
Nie aktualizował to chyba tylko programu, bazy zapewne były aktualne :scratch
 
Do góry