Czym obrabiać materiały udostępniane na YT ?

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Witam :england
W związku z tym że mój chrześniak ( o którym już parę razy wspominałem :dziwak ) postanowił zostać znanym youtuberem z milionami odsłon :) mam pytanie ....jak najlepiej programowo zorganizować mu proces nagrywania i obróbki materiału wrzucanego na YT ??
Obecnie do nagrywania zorganizowałem mu bandicama i actiona ( wybierze sobie który bardziej mu leży )
Obróbka audio : audacity ( nie wiem czy jest potrzebny skoro podczas obróbki wideo można pracować nad ścieżką audio )
Obróbka wideo: ??
Proszę o sugestie i rady
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Po pierwsze: ile chrześniak ma lat bo ja nie w temacie?
Po drugie: czy program może być po angielsku? Jeśli tak to być może będę miał dla niego prezent, o ile będziecie chcieli skorzystać.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Ma 14 lat ..anglik zna ale nie wiadomo jak to będzie z technicznymi sformułowaniami w programie :scratch ( nie chciałbym 10 razy dziennie odbierać tel z pytaniami :sarkazm ) ...wiec zostaje polski
Myślę że najrozsądniej będzie przedstawić mu propozycje programu żeby go przetestował i nauczył się szybkiej obsługi (trial )...kiedy podejmie decyzje co do wyboru pomyśli się nad "odtrialowaniem" :)
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Chciałem zaproponować Wondershare Video Editor 3.1.1. Wygrałem w jakimś konkursie. Na dobreprogramy ma niezłe oceny i ma opcję automatycznego wysyłania filmu na konto YouTube. Ale nie ma chyba wersji PL. W każdym razie podaję do zastanowienia.
 
Do góry