Darmowa usługa Super Fast Free VPN

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Nie ukrywam że fascynują mnie usługi VPN i wszelakie anonimizery , znalazłem ciekawą i darmową usługę i pragnę się informacją o niej podzielić .
Usługa ta obejmuje system Windows , iPad & iPhone i Android Free VPN , skupię się na na tej usłudze pod kontem Windows 7 bo mam ten system i aktualnie ową usługę testuję nie ma tu specjalnego programu , który musimy instalować i w sumie dobrze , skonfigurowanie usługi jest proste otrzymujemy jasną i czytelną instrukcję .
Zalety usługi , działa i ukrywa adres / mamy amerykańskie IP / , to co mnie mile zaskoczyło a używałem tego typu usług i klientów sporo to prędkość jest to 3 MB/sek / usługa darmowa a szybka / , sesja trwa 8 godzin to dużo , po 8 godzinach jesteśmy rozłączeni ale wystarczy się ponownie połączyć i mamy kolejne 8 godzin i to co jest najważniejsze nie ma limitu tak jak w CyberGhost itp tego typu programach . Usługa sama z siebie się nie rozłącza , jest stabilna i co ważne media strumieniowe typu klipy na YouTube nie tną się nawet oglądane w HD .
Mankament jedyny taki że nie możemy wybrać sobie kraju a jesteśmy skazani na to co nam podadzą / USA / , ale za free i bez reklam to moim zdaniem najlepsza tego typu darmowa usługa :D

Link :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:klawik.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36335
Reakcje/Polubienia
25437
Miasto
Trololololo
a hulu (serwis z całymi filmami dla amerykańców) śmiga na tym ??
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Wyjście w USA ...lipa :chory ... ..wiadoma jak tam u nich z prywatnością ( właściwie to z jej brakiem )
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
OXYGEN THIEF napisał:
a hulu (serwis z całymi filmami dla amerykańców) śmiga na tym ??

Tak ale trzeba odblokować - You may receive the following message when using the AdBlock or AdBlock Plus extension or add-on in your browser, "Sorry, we're unable to load a message from our sponsors."
:scratch
 
Do góry