Darmowy kalendarz online PL?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Polecacie jakiś wygodny, darmowy kalendarz online po polsku, w którym można sobie coś szybko i wygodnie zapisać? Teraz używam kalendarza Google, ale nie jest on zbyt ergonomiczny. W widoku miesiąca bieżący dzień jest słabo wyróżniony, dodanie notatki jest uciążliwe i ogólnie jakoś mi ten kalendarz nie pasuje...
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To spróbuj ten z outlooka. Swoją drogą jeśli jednokrotne kliknięcie przyciskiem myszy na dniu, w którym chcemy dodać notatkę jest uciążliwe to co może nie być :scratch mrugnięcie albo wskazanie palcem tez wymaga wysiłku :guma
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
No niestety, jedno kliknięcie nie wystarcza jak chcę np. dodać kolor. Trzeba też wybrać, czy to ma być zadanie, wydarzenie, czy przypomnienie. Kolor dostępny jest tylko w wydarzeniu, gdzie domyślnie są ustawione jakieś powiadomienia, które muszę zawsze usuwać. Za dużo tych bzdetów i klikania. Poza tym ogólnie nie podoba mi się ten kalendarz, jest jakiś taki mało czytelny
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Ale to miał być po polsku ;)
Zapomniałam dodać, że ważne dla mnie jest zaznaczenie wpisu kolorem, tak żeby na pierwszy rzut oka było widać ten dzień w widoku miesiąca. Ogólnie potrzebuję kliknąć, wybrać kolor i wpisać notkę. I żeby były wyraźnie zaznaczone wszelkie święta, kiedy w PL jest wolne od pracy.

A ten Outlook wcale nie jest lepszy i tam w ogóle nie da się ustawić koloru wydarzenia. Poza tym jest bardzo podobny to tego z Google
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To chyba najlepszym rozwiązaniem będzie kalendarz biurkowy i zestaw flamastrów. :ciuch
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Ale to miał być po polsku ;)
Zapomniałam dodać, że ważne dla mnie jest zaznaczenie wpisu kolorem, tak żeby na pierwszy rzut oka było widać ten dzień w widoku miesiąca. Ogólnie potrzebuję kliknąć, wybrać kolor i wpisać notkę. I żeby były wyraźnie zaznaczone wszelkie święta, kiedy w PL jest wolne od pracy.
Fakt, po polsku on nie jest, ale jest tak prosty, że nie widzę problemu :)
Zaznaczanie wpisu kolorem jest możliwe.
Można zaimportować kalendarz polski ze świętami, dniami wolnymi itp. w formacie .ics ze strony
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry