Dobre programy z czasopism

Nitrol

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Jeśli zauważycie jakiś lepszy płatny program dołączony do gazety/czasopisma piszcie o tym tutaj ;)
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Avast Free 1 PC World za 19.99 ;) Jest tam Norton 360 ale tylko na 90dni
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Avast internet security 5- na pół roku, potem ma być jego pełna wersja na kolejne półrocze- Komputer Świat Niezbędnik 5/2010, a w tym numerze jest też: Jv16 Power Tools 2010, Power Archiwer 2010 Standard (jak używa się innego archiwizera, np. Ultimate Zip, to nie trzeba wybierać opcji, żeby ten program był skojarzony ze wszystkimi archiwami, działa z menu kontekstowego), BurnAware 3 home, Driver Magican 3 (sama nie testuję tego programu, bo wolę w typowy sposób aktualizować sterowniki) i jakaś gra.

SpeedUpMyPC (nie używam tego programu, bo jest dla zaawansowanych użytkowników, wersja na rok), System Mechanic 10 (u mnie na płycie była jakaś wsteczna wersja, której nie dało się zarejestrować, wersja na pół roku), StudioLine Photo Classic (wymaga rejestracji) i Wise-FTP 5.5- w Pc Format 11/2010.
 
A

Anonymous

joa87
Dzięki właśnie takiego czegoś szukałem.Też mam ten numer Niezbędnika
Mam Avasta Free - czy instalować Internet Security? i czy najpierw odinstalować free?
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Wywalic Avasta Free i wgrac pelna wersje Avast IS z tego czasopisma...zasada jest taka ze przed zainstalowaniem nowego antywira trzeba odinstalowac stary...2 programy antywirusowe na 99% beda sobie przeszkadzaly, a pozatym komp bedzie niezdatny do uzytku z powodu calkowitego zajecia zasobow przez oba programy...ot co :)

W nastepnym numerze Komputer Swiat beda :
1. Talk to me 7.0 ( angielski dla zaawansowanych)
2. NIHAo (hinski dla poczatkujacych )
3. Ashanpo MyAutoplay Menu ( tworzenie Interaktywnego menu plyt)
4. XSpy Shield Gold (Anti spywerowy, ochrona w czasie rzeczywistym )
 
A

Anonymous

Avast IS już śmiga. Dorzucił ciekawą opcję uruchamiania programów w środowisku izolowanym.
Mam kupionego WinRara ale PowerArchiver zawsze mnie kusił.I znowu nie wiem , w sumie jakoś specjalnie nie kompresuję . Tak normalnie w codziennej pracy na kompie.Mam też lickę na Stuffa.JV16 straszny badziew.Nawet pisać się nie chce.Do rejestru wolę
Registry First Aid 7 Platinum (jakiś czas temu z promocji załapałem) jest już wersja 8 jednak nie działa z kodem z 7.
pozdrawiam
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
KŚ Niezbędnik Nr1/2011 informacja dla zainteresowanych pełnymi wersjami komercyjnymi programów.
1. AIDA64 Extreme Edition 1.50.1200.0 PL (11.7MB) rejestracja - TAK,
2. Ashampoo Burning Studio Elements 10.0.4_8055 PL (56.9MB) rejestracja - TAK, działa także z serialem z ostatniej promocji ! ( u mnie na XP ),
3. novaPDF Standard Desktop 7.3.355 PL (5.5MB) rejestracja - NIE,
4. DriverEasy 3.1.2.0 PL (1.75MB) rejestracja - NIE, licencja do 15.05.2012,
5. Soldat 1.5 wojenna gra zręcznościowa PL (14MB) rejestracja - NIE
 
Do góry