Działający dodatek do powiększania obrazów w Google Images

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Jak w tytule. Chodzi o obrazy w wynikach wyszukiwania. Używałam Imagus, ale niestety już nie działa na stronie Google Images :(

Przy okazji też może ktoś poleci jakąś dobrą wyszukiwarkę obrazów, którą można zastąpić tę od Google? Musi mieć możliwość wyszukiwania po polsku i wybrania wielkości szukanych obrazów (duże, średnie idt.). A może są jakieś aplikacje, które się w tym specjalizują?
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Bing images nie ustępuje obrazy google
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Są filtry i tylko korzystać.
Klika się w miniaturkę - po wyświetleniu obrazu - pobiera.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Taki dodatek do powiększania np zoom images, to porażka, bo powiększyć można wiele razy, ale piksele powiększają się, czyli obrazy tracą na wyraźności i co tu zapisywać :omygod
Na bing ustawiasz j polski.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Taki dodatek do powiększania np zoom images, to porażka, bo powiększyć można wiele razy, ale piksele powiększają się, czyli obrazy tracą na wyraźności i co tu zapisywać
Ale ja nie chcę niczego zapisywać. I nie, takie dodatki nie działają w ten sposób co piszesz. Chyba nigdy nie używałeś takiego dodatku. One pokazują obraz w oryginalnym rozmiarze, lub pomniejszonym do wielkości okna, jeśli jest większy. Nie skalują miniatury tylko wyświetlają obraz z odnośnika do oryginału :p Jeśli oryginalny obraz jest malutki, to go nie powiększą. Chociaż w niektórych tego typu dodatkach można sobie taką opcję ustawić, no ale właśnie po co, skoro to skutkuje pikselozą ;) Po prostu wygodniej się przegląda, gdy nie trzeba klikać na każdy obraz z osobna, aby zobaczyć większy podgląd, bo miniaturki są za małe, aby móc się dobrze przyjrzeć. A tak wystarczy najechać kursorem i mam błyskawicznie duży podgląd. W Google Images jeszcze trzeba taki kliknięty zamykać i klikać następny, no upierdliwe okrutnie.
W Bing rzeczywiście ten dodatek działa prawidłowo :)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Tak, wiem że działa na obrazach podglądowych, ale to mnie nie urządza. Potrzebuję, aby działał na miniaturach, tak jak działał wcześniej i jak teraz działa w Bing. Chodzi właśnie o to, aby uniknąć klikania i otwierania, a później zamykania tego podglądu
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Google psuje dodatki. Na stronach przetłumaczonych przez google tłumacza - nie działa z PPM - zablokuj element - ublock origin 1.25.
Co do imagus - przytuliłem - przyda się - Dzięki :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry