Dziwne zachowanie windows 8

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Od jakiś 2 dni mam dziwny problem z win 8 , mianowicie aplikacje przestają działać po 1 - 2 użyciach.Po przeinstalowaniu czegokolwiek gry, programy ciągle jest tak samo tylko z tym że jedne działają a kolejne nie reagują.
Przy uruchomieniu np. gry plik exe uruchamia się ale już do uruchomienia gry nie dochodzi...sprawdzałem czy nie jest to wina antywirka(Trutport IS 2013)ale nic nie blokuje, czyszczenie rejestru, skanowanie MBAM , Hitmanem Pro i Trustportem nic nie znalazlo więc to nie jest raczej wina wirków.Do tego doszły jeszcze problemy z netem...mam szybkie łącze 24 mb a dosyć często strony bardzo wolno się ładują...przeglądarka dostaje freeza i dopiero po jakiś 10 sekundach reaguje...Czy ktoś z was miał podobne problemy?
Ps. gry i programy wszystko oryginalne wiec nie ma opcji że to wina jakiś cracków :)
 
A

Anonymous

Ja na windows 8 mam takie same problemy z przeglądarką jak Ty... więcej problemów u siebie nie zauważyłam.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25102
Miasto
Trololololo
mianowicie aplikacje przestają działać po 1 - 2 użyciach
Określenie trial na windows 8 nabiera nowego znaczenia :szydera :wariat
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Normalnie jajuchy jak berety...wszystkie launchery do gier i programów umieszczone na pulpicie nie dzialają, ale z folderu gdzie jest zainstalowane z pliku exe idzie już bez problemu ...normalnie się czuję jakbym odpalał Viste po raz pierwszy...co rusz to zagwozdka i problem z działaniem...:)
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Niedługo to uruchomi się program 3 razy. A potem komunikat "Aby uruchomić daną aplikacje proszę uiścić opłatę" :wariat
 
Do góry