Explorator Windows 10

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2255
Reakcje/Polubienia
311
Miasto
okolice internetu
Przez zamiłowanie do eksperymentów, coś skopałem w exploratorze. Po kliknięciu na Właściwości w menu każdego z napędów, otrzymuję taki oto zacny komunikat:
Schowek-03-21-2024-01.jpg

Ktoś coś?
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2255
Reakcje/Polubienia
311
Miasto
okolice internetu
Dzięki za zainteresowanie i pomoc. Natrafiłem na tą stronkę już wcześniej. Niestety, żadna z metod nie zadziałała. Przywracanie systemu też nie.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
A może to się rozwaliło przez aktualizacje a nie przez grzebanie i eksperymenty?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35954
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Zawsze możesz użyć przywracania systemu.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2255
Reakcje/Polubienia
311
Miasto
okolice internetu
No to poszukałem, znalazłem i napiszę w czym rzecz. Zachciało mi się eksperymentów na systemie za pomocą tego programu od Camela:
Yamicsoft Windows 10 Manager
Ciekawość - pierwszy stopień do piekła, a głupota - boli. Teraz nie wiem nawet czy istnieje w nim opcja cofania zmian, ani gdzie jej ewentualnie szukać. Kopii zapasowej też nie mam, chyba tylko reinstalka mi została. A to robota, z wgraniem wszystkiego i konfiguracją - na minimum 3 dni, hehe. Akurat przed świętami...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35954
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
No to poszukałem, znalazłem i napiszę w czym rzecz. Zachciało mi się eksperymentów na systemie za pomocą tego programu od Camela:
Yamicsoft Windows 10 Manager
Ciekawość - pierwszy stopień do piekła, a głupota - boli. Teraz nie wiem nawet czy istnieje w nim opcja cofania zmian, ani gdzie jej ewentualnie szukać. Kopii zapasowej też nie mam, chyba tylko reinstalka mi została. A to robota, z wgraniem wszystkiego i konfiguracją - na minimum 3 dni, hehe. Akurat przed świętami...
Sprawdź czy jest opcja cofania wprowadzonych zmian.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Znalazłem lepsze rozwiązanie, które pozwala zresetować system bez utraty danych i aplikacji poprzez ponowną instalację Windows używając do tego usługę "Tworzenie nośnika instalacyjnego systemu Windows 11"



 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Pełna kopia (tworzona na bieżąco) partycji systemowej jest jedynym lekiem na całe zło.
 
Do góry