Firefox 9 problemy z NK

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Po ukazaniu się lisa 9 na różnych forach i portalach zaczęto zgłaszać problemy z otwieraniem NK - myślałem że przesadzają - lecz dziś zrobiłem aktuala i po wejściu na nk i po zalogowaniu się ukazała mi się przebogata w treść strona About:blank
24vxH.jpg

:pala :ireful Też tak macie ? Jak to dobrze że shadow defender czuwa :klawik.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Czyli coś spier.....li :aniołek
 
A

Anonymous

Jeśli już nie możecie żyć bez nk :szydera to wyłączcie obsługę języka javascript
20111221-sjtg-110kb.jpg

I nk będzie hulać :dziwak
 
A

Anonymous

Marsellus to nie chodzi o nk i o to żeby cokolwiek wyłączac,to ma chodzić i tyle,ale jak to napisał remool spier..na przeglądarka i tyle!
 
A

Anonymous

Napisałem że jak ktoś nie może żyć bez nk :szydera to może sobie w ten sposób poradzić, a sądząc po waszej ekscytacji i zdenerwowaniu to odczuwacie dyskomfort z tego powodu :jezyk
byku81 napisał:
spier..na przeglądarka i tyle!
Sam jesteś s.....(bez urazy) :gwizdek
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Nowy silnik do skryptów jest o ~30% szybszy od poprzedniego, a po wyłączeniu jest jeszcze szybszy :p
 
A

Anonymous

Marsselus ojca sobie możesz wyzywac od takich odemnie sie odpie...l z daleka
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
@marsellus
Jeśli już nie możecie żyć bez nk :szydera to wyłączcie obsługę języka javascript
Tak do ścisłości to nie posiadam nk ani ryjbooka i tym podobnych pierdół :pala , a problem ze stroną NK dowodzi występowania jakiegoś "zgrzytu" w przeglądarce który może występować nie tylko na stronie NK Całkowite wyłączenie JS to też nie jest rozwiązanie problemu ale tylko chwilowe i przynoszące więcej nowych "niespodzianek" obejście go :wariat :hi

@marsellus
Napisałem że jak ktoś nie może żyć bez nk :szydera to może sobie w ten sposób poradzić, a sądząc po waszej ekscytacji i zdenerwowaniu to odczuwacie dyskomfort z tego powodu :jezyk
Ciekawi mnie czy Ty używając jakiegoś programu i zauważeniu że coś jest nie tak -nie wkurzył byś się ?? - jeśli nawet problem dotykał by funkcji nie używanych przez Ciebie to nie czół byś dyskomfortu i zdenerwowania ??
Używam lisa od samego początku , były wzloty i upadki co nie zmienia faktu że w 9tce coś spier....li ale myślę że szybko naprawią Zostaje przy 8
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Panowie wyluzujcie :hippie

tumblr_ldmebeWhAq1qcatq1o1_500.jpg
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
@marsellus
Sam jesteś s.....(bez urazy) :gwizdek
- to było niepotrzebne i nie na miejscu no ale cóż ...
 
A

Anonymous

remool napisał:
@marsellus
Sam jesteś s.....(bez urazy) :gwizdek
- to było niepotrzebne i nie na miejscu no ale cóż ...
Jeden z moich niewyszukanych żartów :zawsty , ale masz racje nie potrzebny i za który przepraszam :dziękuję

To że coś jest nie tak to nie znaczy że program jest od razu spi....ny, zgłoście błąd mozilli i na pewno problem będzie rozwiązany :klawik.

BTW. Z tego co piszą gdzie indziej :dziwak to wina leży po stronie nk, a nie fx :klawik.
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Fakt , nk nie działa z najnowszym FF. Myślałem,że to wina Bullguarda, lecz on działa bez zarzutu. :jezyk
 
A

Anonymous

Ładnie się jedziecie Panowie a SE7EN dla rozładowania napięcia zapodał Wam 2 konkretne blanty do pobuchania :szydera
n-k to trup,Popowicz miał rację ( i nosa) sprzedając ją,wyczuł moment i do końca życia może się bujać takim wózkiem-wożąc obok jakieś rześkie panny :szef

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry