Firefox poszukuje dodatek

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2098
Reakcje/Polubienia
2552
Dawno temu był sobie dodatek "Signature" działa jeszcze, ale gdzieś w wersji 52.xxx
Był również dodatek "EmotiConverter"
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Oba dodatki już się skończyły, do obu dodatków można było dodawać własne emoty, obrazki, tekst i coś podobnego poszukuję ...?

Taki typ >>
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
odpada, bo jest zamknięty ...
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2098
Reakcje/Polubienia
2552
Dzięki, ale to nie to .. dodać niczego własnego nie można i w dodatku w ustawieniach np. powiększenie nie reaguje.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2098
Reakcje/Polubienia
2552
Dzięki .. Przyjrzę się bliżej temu Emotes Everywhere. Mnie po prawdzie nie zależy na emotach a na własnych obrazkach okolicznościowych, aby je mieć pod ręką dlatego zależy mi na dodatku gdzie można dodawać własne. W tym dodatku co widze trzeba pamiętać nazwy bo inaczej nie ma możliwości wstawienia ...hmm
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2098
Reakcje/Polubienia
2552
Myślę, że przejrzałem wszystkie dodatki i przyznam, że żaden z nich nawet się nie przybliżył w funkcjonalności to tych już niedziałających. Kiedyś można było w tych niedziałających zmienić wpis max wersję i działały ale to również się urwało.

Reasumując .. będę kombinował z " Emotes Everywhere " ewentualnie pozostaje GetSmile, aczkolwiek to samodzielny programik i płatny, ale ma opcje i możliwości, na których mi zależy.

:piwek
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
ewentualnie pozostaje GetSmile, aczkolwiek to samodzielny programik i płatny, ale ma opcje i możliwości, na których mi zależy.
Trochę starawy ten programik (2007r), więc ciekawe czy będzie jeszcze kompatybilny.
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2098
Reakcje/Polubienia
2552
Myślę, że powinien :scratch .. a jeszcze był PostSmile .. :przeszcz
 
Do góry