Program firefox szerokość kart

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
Witam.Wie ktoś może jak w tym nowym firefoksie ustawić stałą szerokość kart lub zna jakiś sprawdzony dodatek do tego? Przestałem używać firefoksa jak wykastrowali go z dodatków ,a w tym nowym nie moge doszukać się tego w ustawieniach.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Witam.Wie ktoś może jak w tym nowym firefoksie ustawić stałą szerokość kart lub zna jakiś sprawdzony dodatek do tego? Przestałem używać firefoksa jak wykastrowali go z dodatków ,a w tym nowym nie moge doszukać się tego w ustawieniach.

Stałej szerokości chyba nie ustawisz, ale możesz ustawić minimalną wartość zakładki. Wtedy nawet jak otworzysz wiele kart to zakładka nie zminiejszy się poniżej zadanej wartości.

Aby to zrobić w nowej karcie otwórz about:config i wyszukaj
browser.tabs.tabMinWidth

Następnie wprowadź liczbę z przedziału od 50 do 225. Domyślna minimalna szerokość zakładki w Firefoksie to 76 pikseli, a maksymalne zakładki można rozszerzyć do 225
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
Stałej szerokości chyba nie ustawisz, ale możesz ustawić minimalną wartość zakładki. Wtedy nawet jak otworzysz wiele kart to zakładka nie zminiejszy poniżej zadanej wartości.

Aby to zrobić w nowej karcie otwórz about:config i wyszukaj
browser.tabs.tabMinWidth

Następnie wprowadź liczbę z przedziału od 50 do 225. Domyślna minimalna szerokość zakładki w Firefoksie to 76 pikseli, a maksymalne zakładki można rozszerzyć do 225

Super. Takie coś mi w sumie wystarczy, bo z automatu to takie maleństwa ustawili, że nic nie widać :) Wykastrowali te przeglądarki, że nawet prostych opcji nie ma teraz w normalnym menu. Niby tyle przeglądarek a wszystkie jakieś takie ubogie w opcje się zrobiły.
 
Do góry