Folder Lock Free

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Folder Lock Free może być użyty w wersjach systemu Windows 32-bit i 64-bitowych systemach Windows XP, Windows Vista, Windows 7 i Windows 8.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:england
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Przetestowałem go u siebie i nie zablokował ani nie ukrył żadnego ze wskazanych folderów/plików.
Czyżby jakiś błąd - testował to ktoś ?
 

Tomek-T-M-F

Wygadany
Dołączył
5 Grudnia 2010
Posty
80
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Olsztyn
Witam, przed momentem zainstalowałem program wpisałem nowe hasło i wybrałem folder do zablokowania i działa super blokuje wszystko znaczy znika jakby nie było żadnego pliku lub katalogu w tym miejscu.czyli na Windows 7 x64 działa.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
a czy odzyskałeś te zniknięte katalogi / pliki ??
 

Tomek-T-M-F

Wygadany
Dołączył
5 Grudnia 2010
Posty
80
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Olsztyn
niema żadnego problemu przy blokowaniu i niema również problemu z odzyskaniem znaczy z odblokowaniem, po przełączeniu guzika blokady jak i odblokowywania pliki lub katalogi pojawiają sie ponownie w tym samym oczywiście miejscu. A co przed chwilką zauważyłem to Explorator Windows nie widzi pliku lub katalogu ukrytego co normalne oczywiście, tyle że Directory Opus którego używam od bardzo dawna oczywiście legalnie zakupiona licencja,ma gdzieś ukrywanie plików lub katalogów i widzi je normalnie jakby nie były w ogóle ukryte, to taka ciekawostka :D
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
No fakt działa, jednak przy instalacji musiałem wyrazić zgodę na instalację dodatków.
a czy odzyskałeś te zniknięte katalogi / pliki ??
Wygląda na to że folder testowy poszedł się bzykać! bo tylko Folder Lock Free go widzi. Poćwiczę by go odzyskać i program do kosza !!
 

Tomek-T-M-F

Wygadany
Dołączył
5 Grudnia 2010
Posty
80
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Olsztyn
nie koniecznie poszedł się bzykać :D , zeby odlokować i żeby był widoczny plik lub katalog trzeba zablokowany katalog lub film zaznaczyć w oknie folder lock kliknać na nim i nacisnąć guzik Unlock Selected i explorator widzi ponownie katalog. A dodatków które folder lock proponuje instalację to nie jest konieczne do prawidłowego działania przynajmniej ja ich nie zainstalowałem i działa poprawnie ukrywanie w exploratorze.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
anastezjolog usypia za darmo, budzenie to oddzielna sprawa finansowa ...... taka analogia mi się nasunęła ....
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
anastezjolog usypia za darmo, budzenie to oddzielna sprawa finansowa ...... taka analogia mi się nasunęła ....
Słusznie :ok
Komu pasi temu pasi :ok
nie koniecznie poszedł się bzykać :D , zeby odlokować i żeby był widoczny plik lub katalog trzeba zablokowany katalog lub film zaznaczyć w oknie folder lock kliknać na nim i nacisnąć guzik Unlock Selected i explorator widzi ponownie katalog. A dodatków które folder lock proponuje instalację to nie jest konieczne do prawidłowego działania przynajmniej ja ich nie zainstalowałem i działa poprawnie ukrywanie w exploratorze.
Tomek-T-M-F nie sądzisz że najpierw tak banalnej czynności wykonać nie próbowałem ?
Kooooosz !!
 

Tomek-T-M-F

Wygadany
Dołączył
5 Grudnia 2010
Posty
80
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Olsztyn
Ja nie wiem co jest w takim razie nie tak skoro twierdzisz że folder testowy schowałeś na amen nie do odzyskania :),mimo wszystko życzę ci powodzenia w próbie odzyskania katalogu.pozdrawiam
 

Łukash

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
118
Reakcje/Polubienia
0
pss, kiedyś testowałem Folder Lock (bez free) i spawa wyglądała tak, że pod przeglądarkom plików Winrara miałem widoczny, "ukryty" folder/kontener, i spod tej przeglądarki mogłem bezkarnie sobie z dwókliku w niego wleść :D - sprawdź może go namierzysz/usuniesz czy coś.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Ja nie wiem co jest w takim razie nie tak skoro twierdzisz że folder testowy schowałeś na amen nie do odzyskania :),mimo wszystko życzę ci powodzenia w próbie odzyskania katalogu.pozdrawiam
Restart i otwarcie programu z uprawnieniami administratora pomogło,(tyko czemu ponowny restart po dodaniu folderu :scratch ) o dziwo teraz program zachowuje się poprawnie. Nawet obsługuje metodę przeciągnij i opuść, chociaż brak mu dodaj z pod prawo kliku.
Do tego ta ułomność w postaci braku możliwości otwarcia pliku z okna programu.
Przy takich możliwościach jako aplikacja "ratunkowa/zamiennik" całkiem dobrze się sprawdzi, jednak w porównaniu do płatnego Protected Folder ten drugi znacznie bardziej mi "pasi" :hippie
 
Do góry