Format windows 7

ColdDodger

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Witam, od dawna chciałem sformatować, dyski twarde, jedynie mam problem z formatem dysku (C) wiem że na nim jest windows właśnie, ale słyszałem że można sformatować też z pomocą pendrive'a, tylko nie wiem które pliki mam skopiować na pendrive, i nie wiem jak sformatować.

Liczę na jak najszybszą odpowiedz. Pozdrawiam :)
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
A z płytki nie możesz?
 

ColdDodger

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Nie mam płytki od dawna, nie mogłem znalezć... ale podobno można też z pomocą pendrive.
 

rejestor

Wygadany
Dołączył
23 Lipiec 2013
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
Formatowanie dysków to zawsze utrata "ważnych" plików. Więc polecam zrobienie kopi na jakimś nośniku DVD ,CD itp... ,tego co dla Ciebie jest ważne, a po ponownej instalacji Windowsa przywrócenie plików.
 

rejestor

Wygadany
Dołączył
23 Lipiec 2013
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
Jeżeli masz klucz do windowsa to pobierz "czystą" wersję instalacyjną , wypal na płytce ,zainstaluj i użyj Twojego klucza.
 

ColdDodger

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Mam wszystkie ważne pliki na pendrive. Tylko że nie mam jak zainstalować ponownie Windows'a bo nie mam płytki, trochę mi kolega opowiadał że można jakoś inaczej. A są inne sposoby? oprócz z tym kluczem?
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Jeżeli nie masz płyty z Windows (choć nie bardzo to rozumiem)...

1. Pobierasz sobie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

2. Pobierasz do tego taki programik:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

3. Uruchamiasz go i wrzucasz za jego pomocą GParted na pendrive.

4. Uruchamiasz komputer wybierając opcję startu z pendrive i robisz to co trzeba.


Wszystko co w ten sposób zrobisz u siebie jest legalne.
W instalacji nielegalnych Windows - jak mi się zdaje - na tym forum się nie pomaga.
 
Do góry