Freezetab - czy jest bezpieczny, ktoś używa?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Miałam ten dodatek na starym profilu w Slimjet, w którym zagnieździł się jakiś szkodnik i prawdopodobnie była to wina jakiegoś rozszerzenia. Od pewnego czasu mam nowy profil i nic złego się na nim nie dzieje, jednak nie zainstalowałam jakiejś połowy dodatków, z tych które miałam na starym profilu. Freezetab był w gronie tych bardziej podejrzanych, ale ciężko mi się bez niego obejść, a nie mam pewności, czy to akurat on zawinił. Może ktoś używa i mógłby potwierdzić czy jest bezpieczny? A może ktoś potrafi to sprawdzić przeglądając kod czy coś w tym stylu? Trochę się boję instalować go ponownie, zwłaszcza, że nie da się od razu stwierdzić, czy pojawił się jakiś szkodnik, czy nie, bo problem występował losowo i sporadycznie...
Ew. może jest jakiś bardzo podobny i sprawdzony, na 100% bezpieczny dodatek? Chociaż Freezetab był idealny...
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55829
Freezetab był w gronie tych bardziej podejrzanych, ale ciężko mi się bez niego obejść, a nie mam pewności, czy to akurat on zawinił. Może ktoś używa i mógłby potwierdzić czy jest bezpieczny?
Developer odpowiedzialny za Freezetab jest popularnym programistą, projektantem stron, więc to rozszerzenie powinno być bezpieczne. Softpedia również dystrybuuje to rozszerzenie. Ponadto dodatek został wydany 4 czerwca 2018, więc gdyby był złośliwy, to do tej pory raczej by się wydało ;)
Jego strona na producthunt.com:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Twitter:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry