FW win7+appguard

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Witam,
testuję teraz taki zestaw zabezpieczający: FW z win7 64bit, appguard, na żądanie hitman, emsi, ma-m. Zastanawiam się czy do tego zabezpieczenia dorzucić SS pro. Miałem wcześniej CF(z +CD), ale strasznie mulił mi sieć firmową więc go wywaliłem i pozostałem przy ścianie windy. Na pcflank wg testów wychodzi, że ściana w zupełności chroni. Proszę o podpowiedź odnośnie dołożenia SS pro.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24613
Miasto
Trololololo
Ja nie widzę sensu dodawania do AppGuard,a dodatkowo SpySheltera.Na win 7 mam taki sam zestaw - AppGuard + zapora systemowa wzbogacona o nakładkę Windows Firewall Control ( płatna 10$ ) do monitorowania połączeń, choć wersja free też jest bardzo dobra. Alternatywą dla Windows Firewall Control jest TinyWall.AppGuard jak sam wiesz blokuje wszystko, uruchomienie czegoś nowego wymaga twojego zezwolenia (czyt.Wyłączenia ochrony AppGuarda).Jeśli korzystasz z IE lub FF dorzuć sobie darmową wersję KeyScramblera Personal.
Dobrze skonfigurowany AppGuard przy ochronie ustawionej na Locked Down spokojnie wystarczy :ok .Najlepiej po prostu zainstalować AG + SS i zobaczyć jak się będzie sprawował taki zestawik, w moim przypadku SS jest zbyteczny, u ciebie może być inaczej.
 
Do góry