KonkursPZD / GiveawayPZD | WiseCleaner | Wise Care 365 Pro (Lifetime Licenses)

Status
Zamknięty.

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Używam wersji promocyjnej bez aktualizacji. Mam bardzo stary 32-bitowy komputer i ciągle brakuje mi pamięci RAM. Program pozwala szybko odzyskać pamięć RAM. Moim zdaniem jest to najlepszy program do konserwacji komputera. Posiada wiele opcji, takich jak monitor systemu, czyszczenie systemu, ochrona prywatności i defragmentacja dysku. Wise Care 365 moze pomóc w jego konserwacji/przyspieszeniu dzięki opcji defragmentacji, możliwości usuwania plików tymczasowych, przeglądanej historii, historię przeglądarki, ustawieniu, które programy maja uruchamiać sie z systemem. Posiada nawet Monitor Systemu m.in. do monitorowania procesów.
Dziękuję za konkurs.
 
Ostatnia edycja:

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
340
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway !
1. Comment on how Wise Care 365 Pro can help you with Windows maintenance.
WiseCare 365 Pro is a very good Windwos Maintenance software which can uninstall
Windows components including VS components, SDks etc. with its uninstaller module whereas other uninstaller cannot. In addition, it can optimize Windows, edit Context Menu, manage startup, recover data and files, remove uncessary files, cleanup registry/system, defrag disk and check privacy. This tool can dig deep into your system with utmost safety which really impresses me much. With such favorite features provided by this software, I am eager to win this license to safeguard my Windows.
2. Like or Follow WiseCleaner's social media accounts.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(liked)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(followed)
3. Share the offer on social media and other platforms.
Twitter sharing link :
 

mytab8

Świeżak
Dołączył
9 Czerwiec 2019
Posty
34
Reakcje/Polubienia
19
Giveaway extended for a few days
Skoro tak to ja też chętnie skorzystam z licencji Lifetime. Obecnie korzystam z wersji Giveaways i jestem zadowolony, niestety jest jeden minus - nie ma aktualizacji. Dziękuję za konkurs i gratuluję przyszłym zwycięzcom :hura
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37840
Reakcje/Polubienia
33959
Podziękowania dla organizatorów.
Podobnie jak porzednicy korzystam z wersji pro bez aktualizacji.
Program łatwy w użyciu i bardzo skuteczny,pomocny w ochronie prywatności i optytmalizacji systemu.
Wszystkie potrzebne narzędzia w jednej aplikacji.
Biorę udział w konkursie .
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
Dla co niektórych radzę jeszcze raz przeczytać "Zasady konkursu" i edytować swoje wpisy, bo na moje oko organizator może was odrzucić. A jak wiadomo khanyash już nie raz to robił.
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
Thank you for your participation.

Congratulations to the winners!
@Camel1965
@yzrej
@memnon
Message me within 3 days to claim your prize.


wcwz.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry