Historia Elementu

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Używam wyszukiwania w pasku nawigacji i słów kluczowych. Kiedyś wystarczyło wpisać słowo kluczowe i po spacji szukane hasło, a po wciśnięciu Enter przechodziło do wyników wyszukiwania na wybranej stronie. Jakiś czas temu to zmienili i teraz po wpisaniu słowa kluczowego jeszcze trzeba z rozwijanej listy podpowiedzi wybrać wyszukiwarkę. Czy w Chrome jest tak samo, czy to tylko w Slimjet takie "udogodnienie" wymyślili? Dla mnie to bardzo uciążliwe, bo często zaznaczałam sobie na str. szukane hasło, przeciągałam do paska nawigacji i dodawałam przed nim słowo kluczowe. Teraz się tak zrobić nie da; trzeba skopiować szukane hasło, wpisać w pasku słowo kluczowe, wybrać wyszukiwarkę z listy podpowiedzi i wkleić szukane hasło. To dużo więcej klikania :(
I jak w ogóle pozbyć się podpowiedzi wyszukiwania? W ustawieniach można jedynie zmienić liczbę podpowiedzi na min. 5. Co zrobić, aby w ogóle ich nie mieć? Kojarzę, że już kiedyś próbowałam się ich pozbyć, ale bezskutecznie. Może coś się od tego czasu zmieniło?
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@d0r0t@

Cofnąłem Twoje zmiany do pierwotnej postaci. Mam taką prośbę - jeżeli tworzysz jakiś temat z pytaniem a później sama znajdujesz rozwiązanie to nie pisz, że sprawa rozwiązana i nie kasuj wszystkiego co napisałaś. Napisz po prostu jakie jest rozwiązanie bo nie raz otrzymałaś pomoc na forum więc miło będzie jak sama też podzielisz się swoja wiedzą i pozwolisz tym samym, że ktoś w podobnej sytuacji skorzysta z Twojego rozwiązania.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Znalazłam taki poradnik:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
tylko ja sobie nie dodawałam żadnych "x", tylko zmieniłam "Omnibox suggestion button row" na wyłączony. Teraz mam tak jak dawniej jeśli chodzi o korzystanie ze słów kluczowych do wyszukiwarek, ale podpowiedzi nadal się pokazują i chyba nie da się ich całkiem wyłączyć :/
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- tutaj jak widać też mam wyłączone
 
Ostatnia edycja:
Do góry