Hitman Pro blokowany przez zaporę

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Witam, od kilku dni mam zainstalowany F-Secure IS 2011. Kiedy próbuję przeskanować kompa Hitmanem, pojawia się info, że brak połączenia z internetem. Przeskanować mogę dopiero, gdy wyłączę czasowo zaporę FIS'a - jednak zakładam, że jest na to jakiś inny sposób. Jak dotąd zawsze zostawiałam automatyczne ustawienia programów zabezpieczających, np. nigdy nic nie zmieniałam w ustawieniach zapory, nie wiem więc jak się za to zabrać. Ktoś podsunie jakiś pomysł?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Pewnie trzeba regułkę ustawić/utworzyć dla Hitmana Pro. Może w F-Secure jest tryb uczenia ?
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Jest kontrola aplikacji, tzn pyta o każdy nowy program. Przy Hitman Pro mam ustawione "zezwalaj" zarówno przy połączeniach przychodzących, jak i wychodzących
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Kurcze nie mam F-Secure więc tak trochę na ślepo podpowiadam, mogłabyś dać screena z tą regułką ? :D
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
i148987_Obraz2.png
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
W szczegółach zobacz czy poprawna jest ścieża do Hitmana Pro czyli miejsca jego że tak powiem instalacji.
C:\Program Files\Hitman Pro 35\HitmanPro35

Tak wygląda ścieżka u mnie , więc u ciebie też pewnie będzie tak samo. Sprawdź czy w tym folderze masz Hitmana.
 

buto

Wygadany
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
62
Reakcje/Polubienia
0
O ile dobrze pamiętam FIS ma jakiś moduł chyba nazywał się guard ,u mnie notorycznie blokował Processlasso ,mimo że miał zaznaczone pozwól - automatycznie ,chciał wysyłać prolasso do laboratorium itd.
dlatego FIS -2011 po pewnym czasie wyleciał z kompa.
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Ruszyło, w szczegółach jest teraz:
i149011_Obraz5.png


Wcześniej było zamiast Program Files - Program~~ (albo coś takiego, nie zrobiłam zrzutu :D ). Usunęłam, więc Hitmana i dodałam ręcznie, już we właściwej lokalizacji (błędna została ustawiona przez FIS, po zapytaniu, czy pozwolić Hitmanowi na Internet).

Dziękuję ślicznie za pomoc :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
No to git że działa :D
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
I jak tu nie lubić tego forum...
Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość
 
Do góry