Icecream Video Editor

Yukine220

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Maj 2020
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Mój problem polega na tym, iż...
Od początku. Korzystam od kilku dni z Icecream Video Editor i całkiem fajnie mi się na nim pracuje, ale...
Chodzi o to, że gdy już skończę montować, na ekranie podglądowym wszystko ładnie działa i pasuje. Klikam "export video" i wszystko ładnie się ściąga. Tyle, że podczas odtwarzania już gotowego filmiku, po jakiś 5 min dźwięk zaczyna przyspieszać.
Do montowanego filmu żadnych ścieżek dźwiękowych nie dodawałam, chodzi o sam dźwięk z filmu. Głosy postaci są szybciej niż obraz.
Nie wiem co z tym zrobić
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24897
Miasto
Trololololo
Przeniosłem temat do poprawnego działu.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10580
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Mój problem polega na tym, iż...
Od początku. Korzystam od kilku dni z Icecream Video Editor i całkiem fajnie mi się na nim pracuje, ale...
Chodzi o to, że gdy już skończę montować, na ekranie podglądowym wszystko ładnie działa i pasuje. Klikam "export video" i wszystko ładnie się ściąga. Tyle, że podczas odtwarzania już gotowego filmiku, po jakiś 5 min dźwięk zaczyna przyspieszać.
Do montowanego filmu żadnych ścieżek dźwiękowych nie dodawałam, chodzi o sam dźwięk z filmu. Głosy postaci są szybciej niż obraz.
Nie wiem co z tym zrobić

A nie ustawiasz czasem w tym momencie filmu przyspieszenia :??
 

Yukine220

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Maj 2020
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Nie, na filmie podglądowym wszystko jest normalnie. Dopiero po pobraniu coś takiego wychodzi
 
Do góry