Jak dodać wybrany temat do zakładek na forum?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Dziś odkryłam, że jest tutaj jakaś lista zakładek. Widać ją w rozwijanym menu pod nickiem:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- https://programyzadarmo.net.pl/bookmark/list. Niestety nie wiem, jak można sobie coś do tej listy dodać, a bardzo by mi się taka opcja przydała. Np. ostatnio miałam spory problem ze znalezieniem własnego, starego tematu, bo w "Twoje Posty" go nie było i musiałam szukać przez Google z operatorem site. Gdyby więc była taka możliwość, to chętnie bym sobie dodała co ciekawsze tematy do tej listy, ale nie wiem jak :(
@Edycja:
OK, znalazłam. Wprawdzie nie cały wątek, a jedynie post, ale to wystarczy. Wcześniej szukałam tej opcji dla tematu i dlatego nie zauważyłam, że jest przy postach.
Proszę o usunięcie tematu, bo nie wiem dlaczego nie mogę sama usunąć...
 
Ostatnia edycja:

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Masz przecież z lewej strony pod każdym postem obok Raportuj coś takiego jak Bookmark. Klikasz na to, nazywasz jak chcesz dodając notkę (lub nie) i klikasz na Submit.
Jak będziesz chciała się tego pozbyć, to korzystasz z Unbookmark.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Tak, już edytowałam i napisałam, że znalazłam, ale nie mogłam usunąć tego tematu. Po prostu spodziewałam się, że taka opcja będzie gdzieś przy temacie tak jak obserwuj, a nie przy poszczególnych postach i dlatego nie mogłam znaleźć ;)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
@d0r0t@ kiedyś postulowałem o przywrócenie opcji kasowania ostatniego swojego posta w temacie (tj. kiedy pod nim nikt niczego nie dodał). W poprzedniej wersji forum tak było. @al się jednak nie zgodził. :(
W związku z tym możesz kliknąć przycisk "raportuj" pod postem i poprosić o skasowanie.
Jeśli nie zadziała, możesz wyedytować posta i skasować, co napisałaś, a w zamian napisać: "Cześć @al - znowu nie odkurzyłeś na forum". Dla większej pewności możesz opcjonalnie dorzucić: "Arsenal to patałachy" (chociaż wtedy nie wiem, czy oprócz posta @al nie odkurzy Ci również konta). Próbuj, któraś z opcji na pewno zadziała. :klawik
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9982
Reakcje/Polubienia
10616
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Tak, już edytowałam i napisałam, że znalazłam, ale nie mogłam usunąć tego tematu. Po prostu spodziewałam się, że taka opcja będzie gdzieś przy temacie tak jak obserwuj, a nie przy poszczególnych postach i dlatego nie mogłam znaleźć ;)

Nie będę usuwał bo może ktoś kiedyś będzie miał podobny problem i już będzie miał rozwiązanie. :guma
 
Do góry