Jak korzystać z pliku mp3 jako dzwonka na moim iPhonie?

Linda1701

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Listopad 2018
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Dzień dobry,
Po pierwsze, zdaję sobie sprawę, że mogę odgryźć o wiele więcej, niż potrafię przeżuć.

Chcę móc w jakiś sposób załadować plik MP3 na mój iPhone 7S (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
), a następnie ustawić go jako dzwonek.

Czy ktoś może mi powiedzieć, co muszę zrobić, aby to się stało?

Moje zadanie jest utrudnione przez prosty fakt, że mój obecny komputer nie jest w stanie uzyskać dostępu ani do iTunes, ani do iCloud, ponieważ nie jestem w stanie zmienić przeglądarki na jedną z tych stron. (Tak, to jest wspólny komputer ... na razie).

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas na przeczytanie tego i wszelką pomoc.
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55830
Chcę móc w jakiś sposób załadować plik MP3 na mój iPhone 7S, a następnie ustawić go jako dzwonek.

Czy ktoś może mi powiedzieć, co muszę zrobić, aby to się stało?

Moje zadanie jest utrudnione przez prosty fakt, że mój obecny komputer nie jest w stanie uzyskać dostępu ani do iTunes, ani do iCloud, ponieważ nie jestem w stanie zmienić przeglądarki na jedną z tych stron. (Tak, to jest wspólny komputer ... na razie).
Musisz najpierw przekonwertować plik mp3 do m4r i następnie możesz go załadować do iPhona za pomocą Apowersoft Phone Manager.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
Dzień dobry,
Po pierwsze, zdaję sobie sprawę, że mogę odgryźć o wiele więcej, niż potrafię przeżuć.

Chcę móc w jakiś sposób załadować plik MP3 na mój iPhone 7S, a następnie ustawić go jako dzwonek.

Czy ktoś może mi powiedzieć, co muszę zrobić, aby to się stało?

Moje zadanie jest utrudnione przez prosty fakt, że mój obecny komputer nie jest w stanie uzyskać dostępu ani do iTunes, ani do iCloud, ponieważ nie jestem w stanie zmienić przeglądarki na jedną z tych stron. (Tak, to jest wspólny komputer ... na razie).

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas na przeczytanie tego i wszelką pomoc.
W Polsce też potrafią więcej odgryźć niż przeżuć, ale to pierwsze zdanie pokusiło mnie o sprawdzenie IP i jest z Vietnamu :papież

 
Ostatnia edycja:
Do góry