Jak odzyskać sesję w Slimjet?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Dziś po uruchomieniu przeglądarki wyskoczył mi komunikat, że coś tam coś tam (nie pamiętam treści) i czy chcę przywrócić sesję. Kliknęłam “przywróć”, ale nic się nie wydarzyło i straciłam nawet przypięte karty. Taki komunikat pojawiał się już w przeszłości i zawsze sesja była przywracana. Pierwszy raz się zdarzyło, że to nie zadziałało.
W Firefox, w takich przypadkach można było jeszcze tę sesją odzyskać za pomocą pliku znajdującego się w profilu użytkownika. Czy w Slimjet też jest taka możliwość? W jaki sposób mogę tę sesję przywrócić?
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Opcja pod zębatką nie powoduje żadnej reakcji, a uruchamianie z komendą powoduje uruchomienie z tymi kartami, które mam obecnie :(
W profilu znalazłam tylko plik Current Session. Nie było pliku Last Session.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.:(
 
Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
No właśnie historii zapisanej tuż po tamtej sesji nie mam, bo zawsze usuwam CCleanerem historię po zamknięciu przeglądarki :(
W Firefox się zdarzało, że też nie dało się przywrócić utraconej sesji z poziomu przeglądarki, ale zawsze była w jakimś tam pliczku zapasowym w profilu...
 
Do góry