jak odzyskać skasowaną partycję

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Witam wszystkich. proszę o pomoc w odzyskaniu partycji dysku wewnętrznego chciałem usunąć zabezpieczenie przed zapisem na dysku a usunąłem całą partycję i nie mogę jej odzyskać . wykonałem polecenie

diskpart
list disk
select disk x
(„x” oznacza numer napędu przydzielony kieszonkowej pamięci USB – ustalisz ten numer na podstawie pojemności nośników figurujących na liście)


attributes disk clear readonly
clean


próbowałem programu AOMEI Partition Assistant ale skanowanie nic nie dało kiedyś udało mi się odzyskać partycje programem hirens ale teraz m się nie udało albo nie wiem jak sie to robi ....
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35835
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo
Tak jak napisał @Zeno , spróbuj TestDisk a jak nie da rady to pozostaje już tylko odzyskanie danych z tej skasowanej partycji do czego bardzo dobrym rozwiązaniem jest DMDE.
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Dzięki chłopaki spróbuję i dam znać jak poszło.....

Dzięki chłopaki spróbuję i dam znać jak poszło.....

niestety nie udało się. odzyskuję programem dmde ale potem spróbuję jeszcze hirensem
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35835
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5735
Miasto
To tu to tam....
jak juz chcesz sie bawic kombajnem typu Hirens, to polec Strelcem... nie podam linka, ale wyguglaj sobie Strelec WinPE...
 
  • Lubię to
Reactions: al

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10579
Miasto
Somewhere over the rainbow.
jak juz chcesz sie bawic kombajnem typu Hirens, to polec Strelcem... nie podam linka, ale wyguglaj sobie Strelec WinPE...

Przydatne ale trzeba uważać co się ściąga bo ja pobrałem wersję RUS i dopiero po tym jak zrobiłem co trzeba okazało się, że jest też ENG. Namęczyłem się 10x bardziej i pot lał się po dupie ale zrobiłem :klawik
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5735
Miasto
To tu to tam....
Przydatne ale trzeba uważać co się ściąga bo ja pobrałem wersję RUS i dopiero po tym jak zrobiłem co trzeba okazało się, że jest też ENG. Namęczyłem się 10x bardziej i pot lał się po dupie ale zrobiłem :klawik
Wiesz, to dla mnie akurat nie jest jakis problem, poza tym z uwagi na narodowosc faceta, wersje rosyjskie ukazuja sie zwykle czesciej, wczesniej i sa lepiej aktualizowane.
Zawsze mozna pobrac z majorgeeks (ku mojemu zdumieniu maja), tam jest zwykle wersja angielska.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Odzyskiwanie partycji jakimkolwiek programem działa tylko na nieprzydzielonym miejscu. Ja zwykle robię to w ten sposób, że odpalam komputer klienta z płyty rozruchowej
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i szukam miejsca nieprzydzielonego o ile jest, z reguły jednak klient na tym miejscu utworzył już nową partycję i wówczas jedynym rozwiązaniem jest usunięcie nowo utworzonych partycji oczywiście bez kasowania danych. Ważne jest by we właściwościach partycji odnaleźć daty ich utworzenia. Po usunięciu partycji włączam opcję odzyskiwania. Program skanuje miejsce nieprzydzielone i pokazuje w finale jakie były na nim partycje. Znów zwracam uwagę na daty i odzyskuję tą która była utracona wcześniej. Można pobrać
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
tej płyty..
 
Do góry