Jak wyłączyć emotikony?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Nie znalazłam opcji wyłączenia emotek ani pod wysyłanym postem ani globalnie. Czy takiej opcji po prostu nie ma czy coś przegapiłam?
I przy okazji, dlaczego domyślne awatary zmieniają co chwila kolor? To irytujące i dezorientujące. Trudniej wtedy wypatrzeć swój post w rozmowie.
 
Ostatnia edycja:

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Hej, trochę nie kumam. Obrazki zmieniające kolor z pierwszą literką nicka pojawiają się przy nickach tych userów, którzy nie mają awatarów. Taki dodatek do skryptu, który wstawia zamiast pustych ramek. Dla mnie jest w porządku, gdyż puste ramki wyglądają "biednie" :). A emotki pojawiają się, kiedy klikniesz na uśmieszek, a kiedy znów klikniesz znikają. Nie ma potrzeby wyłączania emotek, bo są fajne. Trzeba skasować tylko te przy których pojawia się to :):
:blind
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie znalazłam opcji wyłączenia emotek ani pod wysyłanym postem ani globalnie. Czy takiej opcji po prostu nie ma czy coś przegapiłam?
I przy okazji, dlaczego domyślne awatary zmieniają co chwila kolor? To irytujące i dezorientujące. Trudniej wtedy wypatrzeć swój post w rozmowie.
Wyłączę emotki jak chcesz.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Wszystkim? :pała
2krzeslo.gif

Lepiej byś zrobił porządek z tymi :know
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Dla mnie jest w porządku, gdyż puste ramki wyglądają "biednie"
Ale ja nie mam nic przeciwko temu, żeby wyglądały "biednie". Mi tylko przeszkadza ta nieustanna zmiana kolorów. Powinny mieć cały czas jeden kolor, a nie co kilka sekund inny. Trudno to nazwać biedą. Jest raczej irytujące, w końcu forum to nie choinka :p
Musiałam specjalnie sobie skombinować i wgrać własny awatar, chociaż ten domyślny był całkiem estetyczny, gdyby tylko tak nie migał
Zeno napisał:
A emotki pojawiają się, kiedy klikniesz na uśmieszek, a kiedy znów klikniesz znikają.
Nie do końca rozumiem gdzie mam klikać. Ja po prostu wpisałam dwukropek i nawias z klawiatury a po wysłaniu posta zamienił się na emotkę.
al napisał:
Wyłączę emotki jak chcesz.
Nie ma takiej potrzeby. Chodziło mi o możliwość wyboru, aby każdy sam mógł sobie ustawić, czy chce używać emotek czy nie. Na ogół na forach są takie opcje albo pod edytorem albo w ustawieniach profilu albo w obu tych miejscach.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie ma takiej potrzeby. Chodziło mi o możliwość wyboru, aby każdy sam mógł sobie ustawić, czy chce używać emotek czy nie. Na ogół na forach są takie opcje albo pod edytorem albo w ustawieniach profilu albo w obu tych miejscach.
Mogę Ci wyłączyć jak ich nie potrzebujesz albo zostawić.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
No i nadal mam te wredne emotki i nie mogę ich wyłączyć ani globalnie ani nawet dla konkretnego posta :mad: Dlaczego zmuszacie userów do ich używania? Ja nie chcę, żeby mój dwukropek z nawiasem zamieniał się w jakąś szpetną gębę :mad:
I tak przy okazji - dlaczego niektóre ustawienia na polskim forum są po angielsku?
Zrzut:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jakbym tak super znała angielski, to bym sobie siedziała na anglojęzycznych forach
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
No i nadal mam te wredne emotki i nie mogę ich wyłączyć ani globalnie ani nawet dla konkretnego posta :mad: Dlaczego zmuszacie userów do ich używania? Ja nie chcę, żeby mój dwukropek z nawiasem zamieniał się w jakąś szpetną gębę :mad:
I tak przy okazji - dlaczego niektóre ustawienia na polskim forum są po angielsku?
Zrzut:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jakbym tak super znała angielski, to bym sobie siedziała na anglojęzycznych forach
Odnośnie emotek to odpisałem na Chacie a jesli chodzi o język Polski tak zostało to przetłumaczone czyli w 90%.

Zawsze możesz zapytać co znaczą określone wyrazy to pomożemy
 
Do góry