Jak za darmo pobierać z chomikuj

A

Anonymous

Witajcie forumowicze :)

w związku z tym, że wiem, że wielu z Was korzysta z serwisu:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

postanowiłam podzielić się z Wami stroną, którą ostatnio udało mi się przypadkowo znaleźć.

Strona oferuje nam ściąganie plików ze wspomnianego już serwisu za darmo. Jeżeli nie zarejestrujemy się na stronie, możemy ściągać 20 MB plików dziennie, po rejestracji limit zwiększa się do 50 MB, niby nie za wiele, ale może się komuś przyda.

Strona, która oferuje nam takie ściąganie to:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Przechodzimy na chomikuj, szukamy jakiegoś pliku i kopiujemy do niego link:

h0z06NB.png


Klikamy prawym przyciskiem myszy na nazwie pliku, a następnie wybieramy polecenie "kopiuj adres odnośnika"

Następnie przechodzimy do podanej strony, wklejamy wcześniej skopiowany link

tcL2saI.png


i klikamy na "pobierz z chomikuj za darmo"

pobieramy, oczywiście za darmo.

PS. Nie popieram piractwa, a niniejszy tekst ma służyć jedynie jako informacja dla użytkowników forum
 
A

Anonymous

Jak dla mnie spoko ja i tak nie pobieram większych plików gdyż mam internet mobilny z limitowanym transferem danych.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Nie popieram piractwa, a niniejszy tekst ma służyć jedynie jako informacja dla użytkowników forum
Dzięki Olu za info.
Piractwo to ohyda.
Nie popieram piractwa.
Bardzo nie popieram piractwa.
Brzydzę się piractwem.
Na samą myśl o piractwie dostaję torsji...
ale...ostatnio ściągnąłem fragment książki jednego z uniwersyteckich profesorów, potrzebny mi do napisania pewnej pracy i...
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Przyda się :) i dla dobra forum zobowiązuję się przetestować usługę :dziwak a co do piractwa ...
Piractwo jest odpowiedzią , czymś w rodzaju buntu . Kiedy ludzie buntują się w jakimś kraju , to maja ku temu powody - właśnie z powodami należy walczyć , a nie z buntem
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18379
Reakcje/Polubienia
38964
Miasto
Gdzieś w Polsce
A co tam, też przetestuję tę usługę :gwizdek
Dzięki Olu.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Dzięki Olu za Ciekawy poradnik. Ale serwis chomikuj chyba też pozwala na darmowe ściąganie plików do 50 MB :scratch
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Jeśli chodzi o pliki MP3 to da się z chomika bez limitu przechwytywać strumienie dźwięku darmowym programem:

VSO Downloader 3.0.0.23
[copyblock]

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
[/copyblock]
Gdy program jest już zainstalowany i gotowy do pracy, to klikamy na chomiku na jakiś dowolny plik MP3 i odsłuchujemy go w odtwarzaczu chomika a właściwie to wystarczy odsłuchać tylko sam początek, bo program sam automatycznie wykryje strumień dźwięku i go po prostu przechwyci. Nawet nie trzeba mieć konta na chomiku. W ten sposób można pobierać również filmiki z chomika ale wtedy pobierze nam nie cały plik video a jedynie skonwertowane na gorszą jakość pokazowe pierwsze 10 minut.
Ogólnie programik fajny, bo pozwala pobierać filmy i muzykę nie tylko z YouTube.

Pozdrawiam :)
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
Niesamowite. To działa. Sprawdziłem na własnym chomiku. Nie muszę już ustanawiać transferu free by przekazać komuś pliki.
Co do piractwa. Też nie popieram. Dla tego na chomiku udostępniam darmowe gry i programy.
Może się to wydawać dziwne bo i tak to wszystko jest w sieci dostępne. Lecz jak piszą niektórzy pobierający odemnie, cyt: "nawet nie wiedziałem że są takie gry".
Dziękuję Olu za info. :yahoo
 

doran12

Wygadany
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
64
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Dzięki Olu fajny poradnik- a co do piracenia to szerokie pojecie .Czytając komentarze aż ciarki mi przechodzą , wszyscy są takimi przeciwnikami piractwa (tacy uczciwi). Czy każdy z nas może uderzyć się w pierś i powiedzieć ze nigdy nie złamał prawa do ;

Piractwo komputerowe to działalność polegająca na łamaniu prawa autorskiego poprzez nielegalne kopiowanie i posługiwanie się własnością intelektualną bez zgody autora lub producenta utworu i bez uiszczenia odpowiednich opłat. (Wikipedia)
Piractwo komputerowe to nielegalne kopiowanie, reprodukowanie, używanie lub produkcja oprogramowania. Często spotykaną formą piractwa jest nielegalne kopiowanie , czyli sytuacja, w której osoby indywidualne lub firmy sporządzają kopie oprogramowania wbrew warunkom umowy licencyjnej jak np. wtedy, gdy ktoś pożycza kopię oprogramowania od kolegi z pracy lub znajomego, aby zainstalować ją na swoim komputerze, zamiast legalnie kupić ten produkt. (Microsoft)

Nielegalne oprogramowanie

Piractwo komputerowe przyjmuje najróżniejsze formy. Może polegać na instalowaniu w sieci lub na komputerze nie licencjonowanej kopii programu, instalowaniu danego programu na większej liczbie komputerów, niż przewiduje to licencja na program, kopiowanie programu z nośnika na nośnik, kopiowanie programu z internetu i wiele innych.
Zabronione jest kopiowanie programu bez zgody producenta, dystrybucja nielegalnych kopii, jak również używanie nielegalnych kopii.

Nielegalna muzyka i filmy

Piractwo komputerowe dotyczy także niezgodnego z prawem kopiowania i używania plików multimedialnych - filmów i muzyki. Nowe możliwości techniczne umożliwiające świetną kompresję dźwięku i obrazu, rozwój internetu oraz pojawienie się wielu programów głównie typu peer to peer spowodowało niezwykły rozrost piractwa w tym zakresie.

i tak można było by mnożyć ,wiec pisanie ze jest się przeciwnikiem w szeroko pojętym piractwie należy się zastanowić czy kiedykolwiek sami nie złamaliśmy praw autorskich (-takie mamy właśnie społeczeństwo ja to nie ale on to na pewno i w kraju mamy jak mamy ) :szydera :szydera :szydera
Olu przepraszam ale mnie poniosło tobie jeszcze raz dziękuję za posta przyda się :francuz
a my sięgnijmy wgłąb siebie pozdrawiam :friends
 

Śnieżynka

Wygadany
Dołączył
4 Listopad 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Polska
Szkoda, że na tej stronie można pobierać za darmo jedynie 50 MB, ale lepsze to niż nic. Dzięki
 

heheniek

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Od dłuższego czasu strona nie działa... Czemu? "Uwaga! Usługa czasowo niedostępna, zapraszamy ponownie wkrótce!" - powiedziało (a właściwie napisało) "moje.pl" przed kilkoma miesiącami. Szkoda ;_;
 

Goblinek666

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Luty 2019
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Nie wiem czy to wirus czy nie działająca strona. Ja chcę pobrać plik powyżej 50 MB a mnie nie stać na kupowanie na Allegro transferów.

doran12:
(...) Zabronione jest kopiowanie programu bez zgody producenta, dystrybucja nielegalnych kopii, jak również używanie nielegalnych kopii.



Przestań! Ja chcę np. pobrać jakiś film którego nie ma na YouTube a tu jest. STOP.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry