Jak zmienić tytuł wyświetlania pliku wideo

A

Anonymous

J.w chodzi o to żeby nie wyświetlało mi pelnej nazwy pliku w odtwarzaczu Windows lecz to co chcę np "wffg".Próbowałem Właściwości>Szczegóły>Tytuł>wffg>Zastosuj>Ok bez rezultatu.

Format pliku to .mkv
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2398
Reakcje/Polubienia
388
Miasto
okolice internetu
Zmień najpierw nazwę pliku, WMPlayer wyświetli dokładnie nazwę, którą nadasz
 
A

Anonymous

Hefajstos napisał:
Zmień najpierw nazwę pliku, WMPlayer wyświetli dokładnie nazwę, którą nadasz

To by było najłatwiejsze,ale chcę zachować pełną nazwę pliku żebym wiedział co to za film,tytuł wyświetlania ma ulec zmianie,wiem że to możliwe. :scratch
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
W plikach avi lub mp4 można zapisać tytuł w znacznikach (metadanych) i ten właśnie tytuł będzie wyświetlany w info Media Platera. Służy do tego Avi Tag Editor

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tytuł pliku można zostawić bez zmian. Ja osobiście indeksuję filmy używając All My Movies i zawsze zmieniam tytuł na oryginalny, katalogowy tak jak na okładce DVD, bądź pokazany w czołówce filmu. Programy kopiujące filmy z DVD dodają zawsze do nazwy niepotrzebne informacje, zaśmiecające tytuł niepotrzebnymi informacjami i mnie to najnormalniej w świecie wkurza.
 
A

Anonymous

Emmers napisał:
W plikach avi lub mp4 można zapisać tytuł w znacznikach (metadanych) i ten właśnie tytuł będzie wyświetlany w info Media Platera. Służy do tego Avi Tag Editor

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tytuł pliku można zostawić bez zmian. Ja osobiście indeksuję filmy używając All My Movies i zawsze zmieniam tytuł na oryginalny, katalogowy tak jak na okładce DVD, bądź pokazany w czołówce filmu. Programy kopiujące filmy z DVD dodają zawsze do nazwy niepotrzebne informacje, zaśmiecające tytuł niepotrzebnymi informacjami i mnie to najnormalniej w świecie wkurza.

Format plików które mnie interesują to .mkv
 
Do góry