Program Jakie odtwarzacze na Androida

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Cześć!
Jakie odtwarzacze multimediów polecacie na Androida. Mam Androida 6.0 i niestety LG tylko z 8GB pamięci wewn. A VLC z którego korzystam żżera aż 418 MB danych
- Więc do Video coś zamiast VLC. Jedna sprawa aby odtwarzał napisy z polskimi znakami i najlepiej po polsku
- I coś do Audio zamiast AIMPa najlepiej coś po polsku
Liczę an pomoc. Pozdrawiam
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Do audio proponuję:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Nie wiem czy jest bezpłatny ale jak nie to przeszukałbym, SoS lub AppSales gdzie często jest promo na ten soft. Jak dla mnie jest bardzo lekki, bajecznie prosty, mający eq i wizualnie ładny. Nie ma pl ale nie bardzo wiem nawet do czego jest on tu potrzebny?
Co do video nie pomogę - używam standardowego odtwarzacza i to sporadycznie.
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
RVlUnwswiN31molgcmQzgq-yYvJp5Eyuyjw4Y9w0SaitNRdgnN75fsQWeyw0PaZthA=s180

jetAudio

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Cześć!
Jakie odtwarzacze multimediów polecacie na Androida. Mam Androida 6.0 i niestety LG tylko z 8GB pamięci wewn. A VLC z którego korzystam żżera aż 418 MB danych
- Więc do Video coś zamiast VLC. Jedna sprawa aby odtwarzał napisy z polskimi znakami i najlepiej po polsku
- I coś do Audio zamiast AIMPa najlepiej coś po polsku
Liczę an pomoc. Pozdrawiam
Trochę jestem zaskoczony, bo aplikacja producencka do Video od LG właściwie otwiera wszystko i na LG niczego nie doinstalowałem. Jeśli jednak musisz to proponowałbym MX Player.
Co do audio - skoro masz mało miejsca, to proponowałbym noozy i wtyczki noozxoide. Sama aplikacja jest może niezbyt wygodna i ładna, nie otworzy również takich formatów jak wma czy aac, ale jest niewielka rozmiarowo oraz ma własny procesor dźwięku, który po prostu brzmi bardzo dobrze. Sam mam jeszcze jetaudio (przy czym większość ulepszeń dźwięku jest w wersji Plus, GOM Audio Plus - bardzo przyzwoity odtwarzacz oraz najnowszą betę PowerAmpa - co tu gadać jedna z najlepszych aplikacji na Androida tego typu, jeśli nie najlepsza).
Nie zapomnij że w Androidzie 6.0 masz możliwość przenoszenia instalacji na kartę SD
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Przypadkowo odkryłem takie coś:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Odtwarzacz ma eq z możliwością indywidualnego dostrojenia dźwięku jak i predefiniowane ustawienia, ma też bardzo opcję edycji tagów, ściągania okładek i coś co jest rzadkością tj. ściągania tekstów i wyświetlania podczas odtwarzania. Ten ostatni gadżet działa bardzo dobrze - w przypadku kiedy utwór posiada np. dwie wersje językowe to Stellio ściągnie dwie. I na końcu wypada powiedzieć, że w wersji bezpłatnej posiada trochę mniej skórek, ale te co posiada wystarczą aby odtwarzacz wyglądał nowocześnie. Produkt jest made in Białoruś. Nie ma co się jednak tym sugerować. Ja w każdym razie polecam.
 
Do góry