Konkurs - Emsisoft Mamutu

A

Anonymous

Do wygrania jest jedna, prawie roczna (około 350 dniowa) licencja na program Emsisoft Mamutu :) .

icon120_mamutu.png


Zasady:
1. Zainstaluj Mamutu, i wyślij screena z zakładki "Status bezpieczeństwa"
2. Komentarz w języku polskim lub angielskim

Zakończenie 25 lipca, wtedy będą też wyniki
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
apo13620011234
Nie przejmuj się, że nie było chętnych. Ważne jest, że dobrze zacząłeś działać na forum. W kolejnych konkursach, które zorganizujesz na pewno będzie dużo chętnych.
A z tym konkursem na Emsisoft Mamutu odczekaj ze 2 miesiące i jak go wtedy zorganizujesz to będzie więcej chętnych. Niektórych na forum nie ma bo mają wakacje i wypoczywają i Ci pewnie przegapili promocje na GAOTD więc będą chętni jeszcze :)
 

Koniasz

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Napiszę dlaczego ja nie zgłosiłem udziału do tego konkursu choć jestem zainteresowany tym programem i na pewno bym go używał. Chodzi o zasady jakie zostały przewidziane tj. instalacja programu.
Używam innego programu – podobnego tym samym instalacja tego oznaczała konieczność wywalenie obecnie używanego. Gwarancji brak (rzecz oczywista) że się wygra. Program obecnie używany:
1. mam skonfigurowany „pod siebie” - ponowne instalowanie w przypadku nie otrzymania licencji to czas i sporo zabawy,
2. w przypadku programów tak głęboko wnikających w system nie uważam za najlepsze rozwiązanie ciągłe ich usuwanie i instalowanie.
Oczywiście mogłem na moment zainstalować Mamutu i zrobić screena ale:
- patrz pkt 2
- moim odczuciu byłoby to naciąganie :) zasad konkursu
Pozdrawki i pamiętaj że ważne są intencje mimo wszystko a twoje były bardzo ok.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
U mnie na stale mieszka MBAM Pro wiec nic innego nie potrzebuje...ale wielki plus za dobre checi.Bravo...
 
Do góry