Konwertery filmów

Michał

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
297
Reakcje/Polubienia
1
Czy macie linki do rankingów konwerterów video lub też może wiecie z własnego doświadczenia jakie programy są lepsze, a jakie gorsze? Proszę piszcie jeśli coś wiecie. Mam kilka kluczy, ale nie wiem, którego programu mam używać.
Który jest lepszy do zrzucania filmów z DVD: Modiac DVD Ripper, WinX DVD Ripper Platinium, Daniusoft DVD to MP4 Converter czy WonderFox DVD Ripper?
Który konwerter jest lepszy do konwersji pomiędzy formatami: Plato Video Converter Pro, HD Video Converter Factory Pro, Aimersoft Video Converter Standard, WinX HD Video Converter Deluxe, Magic Video Converter, SuperEasy Video Converter czy Modiac Video Converter?
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Jeżeli chodzi o konwersje z innych formatów do formatu DVD to polecam ConvertXtoDVD 4. Używam tego programu od paru lat i naprawdę jest godny polecenia. Jego zalety to: szybkość(obsługuje procesory wielowątkowe),możliwość dodawania napisów, projektowania strony startowej i menu płyty DVD,łączenia plików do konwersji, język polski itd.
Link do programu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Natomiast jeżeli chodzi o zgrywanie filmów z nośnika DVD to nie mam zbyt dużego doświadczenia ale napewno ktoś na forum ci pomoże :D
 
Do góry