Koronawirus

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Reakcje/Polubienia
4815
Miasto
To tu to tam....
Umowmy sie w ten sposob. Powyzszy artykul nalezy rozumiec ze 70% Polakow rozumie roznice miedzy "udostepnieniem JAKICHS prywatnych danych" a peranentna inwigilacja.
Dla majacych z tym nadal problemy, pytanie: jak nazywala sie potocznie polska apka na kodawidka? no... A nie "aplikacja do sledzenia kontaktow" czasem?
Wiekszosc ludzi nie mialaby problemu np. z wprowadzeniem pewnych udogodnien dla osob przetestowanych i zaszczepionych, ale czym innym jest pokazanie dokumentu, np. w formie prawa jazdy czy czegos podobnego, a czym innym jest skanowanie indywidualizowanego do osoby kodu QR, w ktorym zapisane sa dane osobowe pozwalajace sprawdzic gdzies tam czy aby jest on/ona/ono przetestowany/zaszczepiony, wraz z podaniem aktualnej lokacji delikwenta.
Te 30% wykazuje nota bene filozofie Kalego w inwersji, czyli pluli sie ze Chinczaki wprowadzili ze bez kodu kreskowego nie wlizie taki do pociagu czy samolotu... sami natomoiast nie maja problemu z analogicznym systemem w celu wejscia do pubu. Syndrom Sztokholski lub cos podobnego.

Chcialbym podkreslic ze konflikt w rozumieniu roznicy miedzy udostepnieniem danych osobowych a sledzeniem bez nakazu, na ochotnika, daje sie juz zauwazyc w oficjalnych i publicznych wystapieniach w Sejmie. Ku mojemu najglebszemu zdumieniu, w tym przypadku prosze: poslanka PiS a dobrze mowi:

al

The janitor
Członek Załogi
Administrator
Reakcje/Polubienia
3947
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie wiem czy już ktoś umieszczał bo nie śledzę tego tematu ale dodaję stronę która pozwala wyszukiwać najbliższe wolne terminy w Waszych miastach i umawiać wizyty na szczepienia. To taka szybsza alternatywa dla numeru 989:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Reakcje/Polubienia
11395
Miasto
Trololololo
Nie wiem czy już ktoś umieszczał bo nie śledzę tego tematu ale dodaję stronę która pozwala wyszukiwać najbliższe wolne terminy w Waszych miastach i umawiać wizyty na szczepienia. To taka szybsza alternatywa dla numeru 989:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Do góry