Który dysk SSD wybrać?

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Chcę zmienić dysk HDD na SSD,mam dwie opcje,tylko którą wybrać.Pierwsza to GOODRAM CL100-240GB,druga to ADATA Su650-240GB.Proszę o podpowiedz.
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Co do ssd bym zainwestował w Samsunga naprawdę robi dobre szybki dyski. Lepiej dołożyć niż póżniej żałować.Polecam


 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Tak polecacie Samsunga i piszecie że warto dołożyć, gorzej jak nie ma z czego dołożyć. Po kupnie tańszego dysku wcale nie trzeba żałować. Z tych dwóch propozycji wziąłbym ADATE. Co prawda ogólnie wolałbym dysk na MLC ale nie moje pieniądze :)
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Jak dla mnie to tylko Samsung. To prawda że w cenie jest opłata za nazwę firmy i nie jest to zbyt uczciwe ale z drugiej strony nie jest również uczciwe to upychanie przez innych producentów swoich produktów bo tanie a potem nie działa tak jak powinno. Wszyscy nas rżną tylko innymi metodami. Ja z tych dwóch metod wolę jednak tę Samsunga. :szydera
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Też długo zastanawiałem się jaki kupić. Poczytałem wiele tematów na ppc, poprosiłem o pomoc i wybrałem evo 850. Goodram, adata, crucial w dolnej półce są po prostu badziewne. Możesz trafić na dobry, możesz mieć też problemy. Z evo 850 korzysta wielu ludzi i nie słychać wiele o problemach z nimi.
 
Do góry