Sprzęt Laptop do 4000zł (około)

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Laptopów gamingowych nie biorę pod uwagę bo nie będzie na nim zainstalowana żadna gra, nie chce mi się dopłacać za samo słowo "gaming" a w dodatku podświetlenie klawiatury przypomina mi światło w burdelu. W dodatku nie patrzę czy laptop jest ładny czy nie bo to nie ma kompletnie znaczenia. Będzie stał w domu więc może mieć nawet garba.
Póki co spodobał mi się ten Zenbook Flip, którego polecił @Grandalf i HP od @spamtrash .Poczekam aż będzą w sprzedaży u nas albo u Angeli. Może dlatego, że sam myślałem o Zenbooku i HP Envy :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Ale to bym chciał jakoś stacjonarnie

Nie oplaca sie. sklepy stacjonarne maja ubozsza konfiguracje (mniejszy wybor) i wala swoja marze... Poza tym, w kwestii gwarancji i tak door-to-door leci przez HP i nie nosisz tego przeciez do sklepu (a tak by the way, centralny serwis HP na Europe jest w Bydzi i naprawde jest to bezporoblemowe w przypadku zakupu produktu workstation/biznesowego.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Proponuję rozważyć coś takiego:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Jest wybór:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


1.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

2.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

3.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dokonując wyboru zwrócić uwagę na ekran (matowy lub błyszczący, oraz dotykowy lub nie), tzw. dysk (512 lub 256 GB), czas pracy (10 lub 8 godzin) a także upewnić się po kodzie producenta czy to na pewno ten właściwy sprzęt.

Dodatkowo za zakupem takiego sprzętu przemawia okres gwarancyjny oraz
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

O ile dobrze pamiętam, polega to na tym, że w momencie GDYBY, to jest zwracana kasa a sprzęt pozostaje. Musi to być jednak faktyczne GDYBY a nie że kot albo przeciąg lub tzw. użytkownik (cokolwiek miałoby to znaczyć), czyli takie typowo polskie (żeby nie powiedzieć coś więcej) tłumaczenie.

Są oczywiście inne opcje jak np. ta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
czy niektóre (chyba 2) z wymienionych w wcześniejszych komentarzach.
Ja osobiście proponuję tę opcję z proponowanych przeze mnie pomiędzy najniższą a najwyższą ceną.
 
Do góry