licka kontra reinstalacja

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Ello Nigdy się nad tym nie zastanawiałem bo miałem programy w wersji free lub krótkie licki więc w razie reinstalki systemu - no problem Lecz teraz "dorobiłem " się dożywotniej licki do sandboxa i moje pytanie brzmi - jak to będzie wyglądało po reinstalacji systemy ? czy licka i status "dożywocia" przepada po reinstalce systemu i instalacji sandboxa ? , czy można to jakoś ponownie aktywować ? Dodam że system chodzi obecnie b. pięknie :) i od 3 lat no format - ale nigdy nic nie wiadomo co przyniesie przyszłość
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Nigdy nie spotkałem się z problemem ponownej aktywacji licencji po wykonanym formacie czy przywróceniu snapa. ;)
- oczywiście mowa o lickach zakupionych tu dzież wygranych w konkursach.
Licencje pochodzące z promocji to już inna para kaloszy :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Aktywujesz normalnie po reinstalacji systemu i oczywiście dalej będzie dożywotnia.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
dokładni rzecz ujmując chodzi mi o to - aktywuje klucz wygrany w promocji ( na stronie sandboxa czy gdzieś tam ;) zaczyna on figurować jako użyty ) - po roku pada mi system robię reinstalkę instaluje sandboxa i chcę użyć mój promocyjny klucz już raz aktywowany ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Będzie działać, a w którym konkursie wygrałeś dożywotnią lickę do Sandboxie ?
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
kumpel gdzieś wygrał ale nie używa sanboxa i się marnowała - ,przypadkiem się zgadałem ( dawałem mu znać o kluczyku avasta z forum i się pochwalił swoim - i tak oto stałem się szczęśliwym posiadaczem ;)
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Program będzie można bez problemu aktywować tym samym kluczem po reinstalacji, dodatkowo licencja pozwala aktywować Sandboxie na dowolnej liczbie komputerów które są Twoją własnością. Była raz taka promocja z dożywotnimi licencjami tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
dzięki za info trochę mi ulżyło :)
 
Do góry