PC Tanie licencje - Microsoft Windows, Office w SCDKey, itp.

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37837
Reakcje/Polubienia
33958
Microsoft Windows 10 Pro za 48,87 zł i Windows 10 Home OEM za 45.77 zł w SCDKey
5a2fa1ba1fd9f1.05547101_625.jpg

Info:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

BOGNO24

Świeżak
Dołączył
24 Październik 2014
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
To jest legal ? cos mis ie wydaje ze jakies lewe klucze
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Ja bym podszedł do takiej promocji z ostrożnością. Kiedyś wklejałem link do promocji na gemesdeal gdzie Windows 10 Pro był za 18$.
Jak się okazało przy próbie pobrania obrazu systemu wyświetlał się błąd:
"Error
The product key you entered appears to be for software pre-installed by the device manufacturer. Please contact the device manufacturer for software recovery options."
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10002
Reakcje/Polubienia
10636
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Od razu Wam napiszę, że klucze nie są legalne. Klucz nie da się aktywować. Po kontakcie z firmą dostaniecie nowy ale to będzie ten sam klucz. I tak w nieskończoność. O tym sklepie już było trochę słychać przy zniżkach na gry i zasada działania była podobna.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35939
Reakcje/Polubienia
25032
Miasto
Trololololo
a więc miałem rację że link nie działa :zaciesz , mój przekombinowany w konfiguracji Firefox ochronił mnie przed zakupem :glupek
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Czysty żywy scam.
Czy klucze będą działać (na podane wyżej oprogramowanie oraz na inny soft i gry na portalu)? Być może. Czy mogą przestać działać (np. klucze do Steama, XBoxa czy wreszcie MS)? Owszem natychmiast kiedy zostaną zablokowane.
W tym przypadku użyszkownik dostanie zwykle inny, nie zblacklistowany jeszcze, klucz.

Czy otrzymane klucze są legalne? Nie, dlaczego miałyby być? Po pierwsze, te klucze zwykle nie są kluczami OEM czy retail, a MSDN.

Odnośnie zakupów online, zanim Szanowni Adwersarze zarzucą mi że sie czepiam, przeprowadźmy proste kojarzenie faktów, dobrze?
Proszę spojrzeć na klucz do Windy oferowany w jak ajbardziej legalnym Amazonie po absurdalnej cenie:
amazon.co.uk/Windows-Home-Bit-Operating-System/dp/B06Y4HY8LZ/
proszę uważnie zwrócić uwagę na opis produktu, najlepiej przeszukać stronę pod względem terminu "COA".
Jest info? Fajnie, to teraz... oddajmy głos Microsoftowi:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, zakładka "Beware of Product Keys Sold Separately".

Podsumowując: czy klucz będzie działał? Być może, dopóki MS go nie zablokuje.
Czy klucz jest legalny? Absolutnie nie, a w przypadku reklamacji za pół rokum można się.... (sprzedawca uznaje reklamacje do 36 godzin).

Decyzja, jak zawsze, jest Wasza...
A dziwi że Pcformat promuje piractwo, oj dziwi....
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10002
Reakcje/Polubienia
10636
Miasto
Somewhere over the rainbow.

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55905
Nie do końca dziwi bo kiedyś już benchmark.pl promował ten sklep w przypadku gier. :jaranko

Nie tylko gier :D
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dziwne, że PCformat robi to samo. Czyżby nie słyszał o wpadce Benchmarku?
Sporo ludzi dało się nabrać, bo zaufali wiarygodności portalu.

A idąc dalej, to takie klucze nie powinny być również promowane na tym forum. Kwestie legalności są niejasne i użytkownicy mogą mieć problemy lub stracić pieniądze.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10002
Reakcje/Polubienia
10636
Miasto
Somewhere over the rainbow.
W sumie gdyby przeczytać do konca artykuł na PC Format to nie dziwie się, że promuje tę ofertę. Na końcu jest napisane "Artykuł sponsorowany" czyli kasa wpłynęła na konto. Wszystko się zgadza :guma

 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55905
W sumie gdyby przeczytać do konca artykuł na PC Format to nie dziwie się, że promuje tę ofertę. Na końcu jest napisane "Artykuł sponsorowany" czyli kasa wpłynęła na konto. Wszystko się zgadza :guma

Zgadza się, jednak taki portal jak PC Format powinien lepiej dobierać reklamodawców.
 
Do góry