Migający kursor w Word 2010

A

Anonymous

Witam!
Mam następujący problem, może ktoś się już z tym spotkał. Otóż od pewnego czasu po włączeniu jakiegokolwiek dokumentu Worda (w Open Office jest OK) zaczyna w zastraszającym tempie migać kursor (pojawia się i znika bradzo szybko ikonka klepsydry). Dzieje się tak tylko i wyłącznie w Wordzie. Excel, Open Office, strony internetowe itp. działają normalnie.. Wyczytałem gdzieś, że może to być wina sterowników od drukarki (Canon ImageRunner 2520) albo sterowników od grafiki (?) Odinstalowałem sterowniki i od drukarki i od grafiki i nic. Deinstalacja Offica też nic nie pomogła. Jest to o tyle dziwne, że nic nie było zmieniane i do niedawna wszystko było ok. Nie mam pomysłu jak to naprawić..
 
A

Anonymous

Podobny problem miałem w Word 2007. Jeśli odinstalowanie sterowników drukarki nie pomogło, spróbuj dodać jakąś domyślną drukarkę. Druga możliwość to:
01. Wejdź w Start>>>Uruchom
02. Wpisz msconfig>>Otwórz msconfig.exe
03. Kliknij u góry w zakładkę Uruchamianie
04. Wybierz na dole z prawej strony opcję Wyłącz wszystkie
05. Zastosuj>>OK
06. Uruchom komputer ponownie
Wina leży po stronie innego oprogramowania. Czy to pomoże, nie wiem. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam
:england
 
A

Anonymous

rafalp86 napisał:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wszystko pięknie, tylko mi się tak dzieje niezależnie od tego czy mam pusty dokument czy zapchany różnymi bajerami. Tak jest zawsze. Obstawiam, że mimo wszystko ma to związek ze sterownikami od kombajnu..
Na szczęście nie mam ciśnienia żeby robić wszystko w wordzie. OO też daje radę :)
Dzięki za chęci, ale problem na razie jest aktualny.
 
A

Anonymous

viper218 napisał:
Dzięki za chęci, ale problem na razie jest aktualny.
Przypomina to trochę rozmowę telefoniczną z supportem Microsoftu. :) Tym ostatnim jestem oczywiście ja. Mogę jeszcze polecić jeszcze jedną poradę w dwóch odmianach. Trzeba tylko pamiętać, że może to spowodować zmiany w różnych ustawieniach Worda: pasku narzędzi, makrach, szablonach itd.
I Wersja
01. Zamknąć Worda
02. Odnaleźć plik Normal.dotm
C:\Users\...AppData\Roaming\Microsoft\Szablony\Normal.dotm
03. Prawoklik na Normal.dotm i zmiana nazwy na OldNormal.dotm
04. Zaznaczyć OldNormal.dotm i wcisnąć enter
05. Zamknąć Worda
(06. Opcjonalnie zresetować komputer)
07. Otworzyć Worda, a następnie dokument

II Wersja - bardziej ryzykowna
01. Zamknąć Worda
02. Odnaleźć plik Normal.dotm
C:\Users\...AppData\Roaming\Microsoft\Szablony\Normal.dotm
03. Usunąć plik Normal.dotm
(04. Opcjonalnie zresetować komputer)
05. Otworzyć Worda, a następnie dokument

Pozdrawiam

:hi
 
Do góry