Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej - Brazylia 2014

A

Anonymous

polak900 napisał:
Co tu się rozpisywać kolego
Niemcy - Brasil na razie 5:0 :szydera
Doszedłeś polak ??.Zauważyłem,że wbijasz tu tylko po to żeby komuś dowalić.Masz tak od urodzenia ?
 
A

Anonymous

Hornet napisał:
polak900 napisał:
Co tu się rozpisywać kolego
Niemcy - Brasil na razie 5:0 :szydera
Doszedłeś polak ??.Zauważyłem,że wbijasz tu tylko po to żeby komuś dowalić.Masz tak od urodzenia ?
Hornet spoko. Czekałem na kogoś. Nie bój się, nie chodzi mi o Ciebie. Nie wiedziałem tylko, pod jakim nickiem się wbije.
polak900 napisał:
Co tu się rozpisywać kolego
Niemcy - Brasil na razie 5:0 :szydera
polak900! Rzadko zachodzisz na forum. Teraz skorzystam z okazji i zadam Ci pytanie. Wcześniej się wstydziłem. :zawsty Na forum mówią, że tylko Ty jesteś w stanie na nie odpowiedzieć. Czy poniższe działanie jest prawdziwe?
polak900 + konku + programexe = marsellus

NIEMIECKI PLUTON EGZEKUCYJNY ROZSTRZELAŁ BRAZYLIĘ W BELO HORIZONTE 7 - 1
CZY NIEMCY BĘDĄ WYKLUCZENI Z MUNDIALU ZA ZBRODNIE WOJENNE?

Okazało się, że Brazylia jak w bajce „Nowe szaty cesarza” poza Thiago Silvą ma nagą obronę. Dzisiaj obrońcy brazylijscy zagrali bardzo niepewnie i nieporadnie. Ewidentnie brakowało dyrygenta. Szkoda tylko że wystarczyło kilka minut, żeby losy meczu się rozstrzygnęły i nie było już, co oglądać. Dawno nie widziałem tylu szkolnych błędów w wydaniu samej Brazylii. Chyba rację mieli Ci, którzy mówili, że Scolari ma tylko wariant A i na dodatek tylko dla pierwszego składu. Myślę, że w końcu Brazylijczycy wyciągną wnioski i wrócą do starego tematu stworzenia obrony, która by była tak silna jak formacje pomocy i ataku. Zawsze ten temat zbywali machnięciem ręki i liczyli na swoje pospolite ruszenie. Czy po raz kolejny posprzątają pod dywan?
 
A

Anonymous

giveawayday napisał:
polak900! Rzadko zachodzisz na forum. Teraz skorzystam z okazji i zadam Ci pytanie. Wcześniej się wstydziłem. :zawsty Na forum mówią, że tylko Ty jesteś w stanie na nie odpowiedzieć. Czy poniższe działanie jest prawdziwe?
polak900 + konku + programexe = marsellus
To równanie ma jakieś logiczne podstawy ?? Jeśli tak to moje całe forumowe życie muszę przedefiniować...
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
.
Brazylia - Niemcy 1:7

041a7decf010d55e1e2a26fe49d9c711.jpg


Argentyna - Holandia 0 : 0 (karne 4 : 2)

stawiam na Argentynę :klawik.
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
giveawayday napisał:
... Myślę, że w końcu Brazylijczycy wyciągną wnioski i wrócą do starego tematu stworzenia obrony, która by była tak silna jak formacje pomocy i ataku. Zawsze ten temat zbywali machnięciem ręki i liczyli na swoje pospolite ruszenie. Czy po raz kolejny posprzątają pod dywan?

Sorry giveawayday, ale tym stwierdzeniem pokazałeś, że pojęcie o obecnej reprezentacji Brazylii masz raczej mgliste.

A jeśli mowa o Brazylii to już wiadomo czemu tak słabo zagrała. Przed meczem Scolari krzyknął "Wszyscy jesteśmy Neymarami", piłkarze zrozumieli "Wszyscy jesteśmy Najmanami". Efekty były łatwe do przewidzenia. Wynik każdy zna :p

Pozdrawiam

:england
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25266
Miasto
Trololololo
czysto :england
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
A już miałem dziękować za zdemaskowanie mnie.

Szanowny giveawayday. Wiem, że uważasz mnie za zero (albo i gorzej), ale pozwól, że w podzięce za Twoje rady odwdzięczę Ci się jedną. Robisz na tym forum bardzo dobrą robotę, rób ją dalej i nie zwracaj uwagi na takich "..." jak ja. Szkoda zdrowia.
_____________________________________________________________

Żeby wyjaśnić sprawę kadry Brazylii

Obrona:
  • Dante - Bayern
  • David Luiz - PSG (najdroższy obrońca w historii)
  • Thiago Silva - PSG
  • Daniel Alves - Barcelona
  • Maicon - Roma
  • Marcelo - Real Madryt
Wszyscy grają w podstawowych składach.

Atak:
  • Neymar - Barcelona
  • Hulk - Zenit Petersburg
  • Fred - Fluminense
Jedynym nominalnym napastnikiem na tych mistrzostwach był Fred :eek:

Pomijając mecz z Niemcami, to naprawdę ktoś uważa, że Brazylia powinna się martwić o obronę?

Pozdrawiam

:england
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
.
Niebywałe

My wszyscy na świecie mamy chyba złe informacje co do mistrzostw. Jedyne prawdziwe podaje telewizja Korei Północnej. Tak więc spieszę wszystkich poinformować, że reprezentacja tego kraju bierze w nich udział (sic!), i że wygrała swoją grupę. Wyniki poniżej:

f12b31c2cb7f3181a289377c404b531e.jpg


z Japonią 7:0, USA 4:0 i Chinami 2:0.

Całość materiału:



W 1/8 finału MŚ piłkarze z tego wyjątkowego kraju mają zmierzyć się z Portugalią. Tę zapewne też pokonają i zostaną nolens volens ... mistrzami świata.

:szydera :szydera :szydera :szydera :szydera :szydera :szydera :szydera :szydera :szydera :szydera
 
Do góry