Msi windpad 110w + karta sim???

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Witam wszystkich chciałbym się Was poradzić : mam tableta MSI Wind pad 110w i chciałbym używać na nim mobilnego internetu. Mam wejście na na kartę sim ale w żaden sposób nie mogę jej tam włożyć bo wpada do środka i nie można jej wyciągnąć tak jakby wejście było za duże. Znalazłem forum w którym mówią coś o modemie miniPCIe
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
czy to jest jakis modem do którego się wkłada kartę sim a może coś takiego
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
z góry dziękuję za odpowiedzi
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9958
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Witam wszystkich chciałbym się Was poradzić : mam tableta MSI Wind pad 110w i chciałbym używać na nim mobilnego internetu. Mam wejście na na kartę sim ale w żaden sposób nie mogę jej tam włożyć bo wpada do środka i nie można jej wyciągnąć tak jakby wejście było za duże. Znalazłem forum w którym mówią coś o modemie miniPCIe
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
czy to jest jakis modem do którego się wkłada kartę sim a może coś takiego
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
z góry dziękuję za odpowiedzi

Wejście nie jest za duże tylko pewnie wejście jest na standardowy sim a Ty wkładasz np. micro sim.
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
próbowałem wkładać micro-sim z adapterem na zwykły sim i też nie idzie próbowałem różne adaptery i nic z tego
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
próbowałem wkładać micro-sim z adapterem na zwykły sim i też nie idzie próbowałem różne adaptery i nic z tego

Brak modemu, można to zobaczyć w specyfikacji:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

0.jpg

A tu gość w recenzji potwierdza:
There’s a SIM card slot suggesting the presence of 3G, but actually the tablet doesn’t have a 3G module and – as we discovered the hard way – putting a card in this slot will result in it falling into the WindPad’s innards (at least we discovered it’s quite easy to prize the WindPad 100W apart and get to its guts). It would be nice if MSI put a little warning sticker on this slot for those too impatient to read through the manual.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Manual do tego sprzętu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry