Nie działa klwaiatura w laptopie

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Witam, gdy uruchomiłam niedawno laptopa - nie działa wskaźnik myszki w ogóle - ani touch pad ani podłączona przez usb myszka. Klawisze też na początku nie działały (poza przyciskiem zasilania), ale znalazłam na nie sposób - zaraz po włączeniu komputera nie działają, przyciskiem zasilania przełączam komputer w stan wstrzymania, po czym w ten sam sposób go "budzę". Działają wtedy klawisze, mogę uruchomić programy z menu start, ale wskaźnik myszki jest cały czas w miejscu. Dzisiaj jedyne co robiłam to próbowałam zainstalować KIS 2011 i zastosować podaną też tu poradę, by mieć wersję 3-miesięczną z ComputerBild, bez powodzenia. Odinstalowałam go więc i wyłączyłam komputer. Po uruchomieniu - problem. Może ktoś wie, co mi pomoże?
p.s. piszę z innego komputera
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Sprawdzałaś wszystkie porty USB , próbowałaś podłączyć inne urządzenia? Rozumiem że lapek nie spadł, ani nic na niego nie wylałaś.Tak samo dzieje się gdy lapek pracuje na baterii?
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Nie uległ żadnej awarii mechanicznej (nie spadł, itp.). Podłączyłam pendrive i mogę go włączyć, gdy podłączyłam myszkę pokazuje się komunikat, że pomyślnie zainstalowano sterowniki, al nie reaguje. Normalnie laptop pracuje bez baterii, włączyłam go też na samej baterii, ale jest ten sam problem.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Skoro pendrive wykrywa i możesz przeglądać jego zawartość to może coś jest nie tak z myszką.Sprawdzałaś może na innej?Wiesz ja na twoim miejscu po prostu bym rozkręcił lapka i go przeczyścił, może kurz jest winowajcą.
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Sprawdź czy menadżer urządzeń widzi stery myszy i klawiatury. Może przy zabawie z KISem coś zrobiło jebut. Odpal w awaryinym i wróć z systemem do przed instalacją KISa.
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Działa już :!: :D :D :D
Początkowo nie mogłam uruchomić przywracania systemu, ale w końcu się udało (ale w trybie normalnym, nie awaryjnym -a propos: w trybie awaryjnym było info że nie ma żadnych punktów przywracania). Przywróciłam system sprzed instalacji KIS'a, przebiegło pomyślnie i wskaźnik odżył.
Pozdrawiam, dziękuję za pomoc :D
 
Do góry